Mobilyacıda çalışmak nasıldır?

Yusuko

Hectopat
Daha fazla  
15 yaşındayım ve annem beni yaz için bir mobilyacıya vermiş yarın gidip konuşacagız ilk girecegim iş oldugu için aklımda bazı sorular var.
Mobilyacıda çalışırken ne yapıyoruz, zor mu? Mobilyacıda çalışmak için ne gibi şeyler gerekiyor, sizce güzel bir ismi? Çalışan, çalışacak veya bilgisi olan biri varsa beni de bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşındayım ve annem beni yaz için bir mobilyacıya vermiş yarın gidip konuşacagız ilk girecegim iş oldugu için aklımda bazı sorular var.
Mobilyacıda çalışırken ne yapıyoruz, zor mu? Mobilyacıda çalışmak için ne gibi şeyler gerekiyor, sizce güzel bir ismi? Çalışan, çalışacak veya bilgisi olan biri varsa beni de bilgilendirirse sevinirim.
Hocam mobilyacıda çalışmak nasıldır bilmiyorum açıkçası ancak yaşınız daha küçük birkaç kuruş para için omurga sağlığınızdan olmayın. Şartları elbette bilemem ama sucuda çalışan bir arkadaşım vardı. 20 litrelik damacanaları asansörsüz evlerin en üst katına çıkardığı oluyordu. Çocuk gerçekten daha sonra sağlık problemleri yaşadı. Daha gençsiniz gelişiminizi bile olumsuz etkileyebilir. Daha uygun bir iş bakmanızı öneririm. Garsonluk,kalfalık gibi işler.

Muhtmelen kaldırabileceğin eşyaları taşıma, ortalığı süpürme gibi işler yaparsın. Gün içinde havalı zımba tabancası kaynaklı biraz da gürültüye maruz kalabilirsin.

Geri
Yukarı