(Mod) Minecraft 1.16 + Mod önerisi bölüm 5

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Öncelikle Hepinizi merhaba.
Sınavlar dolayısıyla mod tanıtımına uzun bir ara vermiştim. Ama artık -en azından şimdilik- mod tanıtımına devam edebilirim 😃
Ekran Görüntüsü (374).png

EPIC FIGHT MOD:
Bu mod oyundaki PvP işleyişini değiştiriyor.

otRpyAK.png

Bir mod düşünün, hem PvP mantığını hem de oyundaki yaratıkların (birçoğunun) animasyonlarını değiştiriyor.
epic-fight-mod-1-16-545x350.jpg

Şimdi fotoğraflara dikkatli bakarsanız sadece tek tip saldırı yok.
Sadece sol tık basabilirsiniz, shift ve sol tık basıp (koşma tuşu, varsayılan CTRL ama ben Shift yaptım) ileriye vuruş yapabilirsiniz. CTRL basarsanız takla atarak kaçabilirsiniz. Ve en önemlisi, belli hasarlar verdiğinizde ortaya çıkan ulti kullanma hakkı.
Ekran Görüntüsü (356).png

Modun PvP kısmını yazıyla anlatmaktansa videoyla göstermem daha mantıklı olur diye düşündüm.
Epic Fight
(Videonun başında zırhların gözükmemesinin sebebi modun ilk sürümlerinde bu tarz bir hatanın olmasıydı. Modun "3.0.3. " sürümünü indirirseniz sorun olmayacaktır.)
(Videoda Ice&Fire moduyla beraber kullanımı gösterilmiştir. Yakın zamanda bu modu da tanıtacağım 😄)
Ekran Görüntüsü (354).png

İndirme Linkleri:
Epic Fight

Ayrıca videoyu izleyip, Ice and Fire modunu da indirmek isterseniz:
İce&Fire Mod

Ekran Görüntüsü (355).png

Yazımı okuyan herkese teşekkürler. Yorumlarda belirtmek istediğiniz, söylemek istediğiniz veya yardım almak istediğiniz birşey varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın 😊
(Epic Fight harici screenshotların tamamı bana aittir.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı