Çözüldü Mod Organizer 2 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Merdcan231

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Mod organizer 2'de 0xc000007b hatası alıyorum. Yeni analiz sistemini kullandım fakat pek işime yaradığı söylenemez. Şimdiden teşekkür ederim.

Process Monitor raporu: Logfile.rar

Son düzenleme:
Çözüm
Benim bildiğim bu dosya işletim sistemi ile birlikte kuruluyor. İşletim sisteminizin DirectX 12 desteklememesi ile alakalıdır muhtemelen. Windows 8.1'de bir şekilde çözülebilir mi bilmiyorum. Eğer kullandığınız programın eski sürümleri varsa onları deneyin isterseniz.
Buradan indirebilirsiniz.

Bu da VirusTotal sonucu.

Dosyayı ilk olarak direkt program klasörüne atın. Olmazsa klasörün içinde ayrıyeten dlls isimli yeni bir klasör oluşturup o dosyanın içine atıp denersiniz.

Bunun dışında aklıma bir çözüm gelmiyor maalesef.

Buradan indirebilirsiniz.

Bu da VirusTotal sonucu.

Dosyayı ilk olarak direkt program klasörüne atın. Olmazsa klasörün içinde ayrıyeten dlls isimli yeni bir klasör oluşturup o dosyanın içine atıp denersiniz.

Bunun dışında aklıma bir çözüm gelmiyor maalesef.
1708288020989.png

Bu sefer farklı bir hata alıyorum hocam.

Benim bildiğim bu dosya işletim sistemi ile birlikte kuruluyor. İşletim sisteminizin DirectX 12 desteklememesi ile alakalıdır muhtemelen. Windows 8.1'de bir şekilde çözülebilir mi bilmiyorum. Eğer kullandığınız programın eski sürümleri varsa onları deneyin isterseniz.

Çözüm
Dll olarak indirsem olmaz mı hocam ?

Yeni konular

Geri
Yukarı