ModArt Arc-3 alınır mı?

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Evet arkadaşlar ModArt Arc-3 alınır mı? 100 adet stoku bitmiş sanırım 12.999 TL idi. Şu anki fiyatı 400 stok ile 13.999 TL. Sizce parasına göre değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yiğit hocamın dediği gibi kasa ve RAM değişirse alınır. Arkadaşa 2023 Kasım gibi almıştık fiyatı 11-12 k idi yanlış hatırlamıyorsam. O zaman Vento kasa ile değişimde fiyat farkı da yoktu. Şu ana kadar bir sorun yaşamadı her oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyor.

Yiğit hocamın dediği gibi kasa ve RAM değişirse alınır. Arkadaşa 2023 Kasım gibi almıştık fiyatı 11-12 k idi yanlış hatırlamıyorsam. O zaman Vento kasa ile değişimde fiyat farkı da yoktu. Şu ana kadar bir sorun yaşamadı her oyunu sorunsuz bir şekilde oynuyor.
Hocam Arc serisi kartlar sıkıntılı diye duydum şuanlık herhangi bir sıkıntısı var mı?

Sürücüsü eski oyunlar için sıkıntılı ve sürekli güncellemelerle performansları düzeltiliyor. Geniş bir steam kütüphaneniz yoksa daha çok yeni oyunları oynuyorsanız alınır.

Şu ana kadar herhangi bir şikayet duymadım arkadaştan. Ağırlıklı olarak MMO, MOBA tarzı oyunlar oynar ve işi için ( Photoshop, tasarım, web sitesi, Instagram vs. ) kullanır.

Bu kartın bazı oyunlarda desteği yoktu ve sıkıntı vardı ama hep driver geldiği için çözülmüş müdür veya çözülürmü bilmiyorum. Yine de alınabilecek gibi duruyor. Konuyla ilgisi olanlara teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Bu kartın bazı oyunlarda desteği yoktu ve sıkıntı vardı ama hep driver geldiği için çözülmüş müdür veya çözülürmü bilmiyorum. Yine de alınabilecek gibi duruyor. Konuyla ilgisi olanlara teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Yerinizde olsam alırdım, bir ekran kartı fiyatına sisteme sahip oluyorsunuz. İncelemelere bir bakın derim.

Geri
Yukarı