ModArt PC Eclipse Zero Bronze alınır mı?

Bütçe
4500
Evet bakmıştım. Ama benim düşüncem 3500'e sistemi alsam 800-900'e bir monitör bulup devam ederim diye düşünmüştüm. Bu yüzden sadece sisteme 4200 TL veremem.

Monitör olarak 75 Hz monitörlere bakabilirsin.4.5k paran var herhalde. Monitörle beraber o fiyata gelen sistemler yapıyorlar onlara bak derim

Overclock yapabileceğim bir anakart olsa dahi yapmam. Günlük kullanıcıyım.
RX 550 size ne gibi bir sorun çıkardı. Ne olumsuzluk yaşadınız paylaşabilir misiniz?
Performansı yeterli değildi. GT 1030 bile bu karttan daha performanslıydı gerçekten çok geri kalıyordu yeterli fps'leri veremiyordu. Bahsettiğiniz oyunları oynayabilirsiniz lakin fps konusunda tatmin olmayabilirsiniz. CS:GO oynadığım zamanlarda o karttan yüksek ayarlarda 60 fps alabiliyordum bunu baz alarak bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Monitör olarak 75 Hz monitörlere bakabilirsin.4.5k paran var herhalde. Monitörle beraber o fiyata gelen sistemler yapıyorlar onlara bak derim
Teşekkür ederim. Bakmaya devam ozaman. Bu konu üzerinden benzer sistemler için önerilerinize ihtiyacım var. İlerleyen zamanda güncelleme yaparım.
Performansı yeterli değildi. GT 1030 bile bu karttan daha performanslıydı gerçekten çok geri kalıyordu yeterli fps'leri veremiyordu. Bahsettiğiniz oyunları oynayabilirsiniz lakin fps konusunda tatmin olmayabilirsiniz. CS:GO oynadığım zamanlarda o karttan yüksek ayarlarda 60 fps alabiliyordum bunu baz alarak bir karşılaştırma yapabilirsiniz.
Anladım teşekkür. Göz ardı etmeyeceğim.

Bu kasada birkaç beğenmediğim parça var. İlk olarak R5 1600 var iken A320 çipsetli anakart kullanılmış. Bu yüzden overclock yapamıyorsun. İkinci olarak ise ekran kartı. RX 550 ekran kartını kimseye önermiyorum rezalet bir kart. Sadece 1 ay kullanabildim ondan sonra hemen elimden zararına çıkarıp başka bir kart aldım. Kullanmak istiyorsan kullanabilirsin tabii de gerçekten çok rezalet bir kart.

50 TL fark ile B450M S2H alınabilir.

Yorumlarınız doğrultusunda internetten parçaları kendim alıp birleştirmeye karar verdim. Bu konuda tecrübem yok ama toplayabilirim diye düşünüyorum. Almayı düşündüğüm parçalar şunlar;
B450 çipsetli bir anakartı indirimde bulursam onu tercih edeceğim.
Siz ne düşünüyorsunuz uygun mu acaba? Şuan 3615 TL tutuyor. 900 TL ye kadar bir monitör almak istiyorum. Bir diğer sorum şu bu işlemci kutusundan soğutucu çıkacak mı ?
@@36GRHST36

Geri
Yukarı