ModArt PC-MA1 vs CYBER-1660S

Bence cyber al 400 TL fark var oda tek işlemci değişik hem overclock yaparsın çıktığındada 3060 alabilirsin 2000 serisi fiyat düşerse 2060'ya da 2060 Super alırsın 1660 ıda 1200TL gibi fiyattan satıp daha iyi ekipman alırsın.

Ağzınızdan bal damladı maşallah :D 1 aydır sistem araştırıyorum 0'dan öğrendim resmen ben bile bazı şeylerden anlar oldum tabii anlamadığım daha bir sürü şey var.
Benim de sorum var siz hangi sistemi alırdınız ya da tavsiye ederdiniz bunlardan.
1.sistem.
ASUS RTX2060 ROG STRIX.
Ryzen 5 3500.
ASUS TUF B450M PLUS.
8+8 3200 MHz CL 16 apacher panther.
Adata sword fish 500GB 1800/1200 okuma yazma M.2 SSD.
Game Power Horizon 4.120 mm RGB fanlı 650W 80+ PSU'lu kasa.
Fiyatı 7500 TL.

2. sistem.
Ryzen 5 3500.
ASUS TUF B450M PLUS.
XFX Radeon RX 5600XT thıcc 3 Ultra 3 fanlı.
Adata sword fish 500GB 1800/1200 okuma yazma M.2 SSD.
Game Power Crimson 4.120mm RGB kumandalı fan ve 650W 80+ PSU kasa.

Siz hangisini alırdınız.
Aynı RAM'dan 2 sistemde de var.
Sizce 7500 TL bütçe bunlardan mı alırdınız başka hazır sistem tavsiye niz var mı?
2. sistem 6800 TL.

Bu sitede geçirdiğim 3-4 günde şunu öğrendim. Game Power kasa PSU alınmaz :D sanırım bu attığınız sistemler İncehesap'tan kasa PSU falan değiştirerek eli yüzü düzgün bir şeye dönüşebilir sanırsam. @RPM @BerkayZ87 @TÇB

Yava yavaş öğrenirsin eğer bu sistem hoşuna giderse bana de bende karne hediyesi olarak alacağım yani şahsen benim RTX'e o kadar ihtiyacım yok sebebi takoz oyunlar oynuyorum CS:GO Valorant PUBG Fortnite tarzı öyle ben her gün her gün ekran kartını çok kullanan oyun oynamıyorum o yüzden bunu düşünüyorum.
Bu arada hayırlı olsun sistem alacaksan.
2060 sistem istiyor isen ince hesaba bak ve sistemi ne zamana alacaksın yani bugün İncehesap Gaming gecesi olacak alcağın bir şey varsa alabilirsin.

Yava yavaş öğrenirsin eğer bu sistem hoşuna giderse bana de bende karne hediyesi olarak alacağım yani şahsen benim RTX'e o kadar ihtiyacım yok sebebi takoz oyunlar oynuyorum CS:GO Valorant PUBG Fortnite tarzı öyle ben her gün her gün ekran kartını çok kullanan oyun oynamıyorum o yüzden bunu düşünüyorum.
Bu arada hayırlı olsun sistem alacaksan.
2060 sistem istiyor isen ince hesaba bak ve sistemi ne zamana alacaksın yani bugün İncehesap Gaming gecesi olacak alcağın bir şey varsa alabilirsin.

Bugün indirimler bitmeden alacağım hatta şu an siparişi veriyorum Cyber da karar kıldım. İncehesap'tan 1-2 sistem sorguladım burada çok tercih edilmedi. Cyber ise kime sorsam onayladı.

Geri
Yukarı