ModArt PC-MA2 alınır mı?

Dragon ve 3500 olmasa güzel fiyatmış aslında fakat benim sistemlerim daha iyi diye düşünüyorum. 10100F'li olan hele.

Aslında Intel'in 10. nesli çok güçlü oyun kısmında ancak Z serisi bir anakart kullanmadığımız takdirde RAM'lerin frenkası 2666 MHz'ye düşüyor ve overclock yapılamıyor. Bu işlemcilere ancak Ryzen'in her işlemcisine overclock yapılabiliyor ve RAM'lerin frekansı kısıtlamıyor, bu yüzden Ryzen.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BehurKaptan
3500'in OC'sinden ne olacak canım? Çöp işlemciden başka bir şey değil açıkçası. RAM kısıtlama konusunda haklısınız, o konuda bir şey diyemem. İleride Z serisi bir anakart ile 11. nesil bir Intel alıp keyfine bakabilir.

@AhmetAkif01
Hocam, neden gide gide kötü sistemlere gidiyorsunuz? Size mis gibi 2 adet alternatif sundum

@356463
Bu arada o 1650 ekran kartını görmemiş olayım. İyi bir seçenek değil o. :)

@AhmetAkif01
Çok biliyorsanız siz toplayın hocam, neresi kötüymüş benim attığım/arkadaşların attığı sistemlerin?

Çok doğru diyor hocam. Eğer verdiklerimizi beğenmiyorsanız lütfen daha sormayın. Bütçeniz "muhteşem grafikli" oyunlar için çok düşük. Bari ne oynayacaksınız onu söyleyinde adam akıllı öneri verelim. Gidipte Minecraft oynayacaksanız boş boşuna 6C/12T işlemci vermeyelim.
@BehurKaptan
3500'in OC'sinden ne olacak canım? Çöp işlemciden başka bir şey değil açıkçası. RAM kısıtlama konusunda haklısınız, o konuda bir şey diyemem. İleride Z serisi bir anakart ile 11. nesil bir Intel alıp keyfine bakabilir?

@AhmetAkif01
Hocam, neden gide gide kötü sistemlere gidiyorsunuz? Size mis gibi 2 adet alternatif sundum.

@356463
Bu arada o 1650 ekran kartını görmemiş olayım. İyi bir seçenek değil o. :)

Hocam çok sistem toplamadım özür dilerim :(

Markasız kendiniz dâhi almayacağı sistemleri önermeyin.

Arkadaşım. Eğer sistem istiyor isen git kendin topla. Biz senin ne istediğini her şeyi ile bilemeyiz ki? Şu an olmaz bütçemiz ileride olur o zaman farklı alırız. Ayrıca hiçbir marka markasız değil. Pariot çok ünlü bir marka. Sizin bilmediğiniz markasız anlamına gelmez!
Markasız?

@356463
"Muhteşem grafikli" oyunlar için bile yeterli sistem önerdim, daha ne yapayım bilmiyorum.

Hocam benim bahesttiğim Cyberpunk 2077 falan. Arkadaş öyle bir beklentideki sankı uzay mekiği topluyoruz o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı