Elektronik ModArt-X11 R5 7500F & RTX 4060 Ti sistem 25.999 TL!

Dayı illaki size tek tek video mu atacağız :D? Cyberpunk başta rezildi şimdi düzenlediler onda bile 1080p high ayarda 7200 MB VRAM kullanılıyor açın YouTube'da izleyin. Diyorum ki ya daha ucuz 7700XT 12 GB ile kasa yapsınlar ya da NVIDIA'nın satış politikasına boyun eğip 16 GB koysunlarda alanın kafası rahat olsun. Kardeşim şu an FHD de 4060 Ti'in rahatlıkla açtığı oyunlar bile en az 7GB VRAM kullanırken gelecekte ne olur riske girmeyelim diyorum adamlar zaten oyunlarını optimize etmeden çıkarıyor diyorum savunuyorsunuz.

Alın 7 gün önce çekilen 4060 Ti 8 GB oyun testi videolarından SS'ler. Şu an bile AAA oyunlar 7.1 7.2 GB VRAM kullanırken 1 2 sene sonrası ne olacak?

Basit cevap. 1-2 sene sonra bu kart ultrada oyun oynatacak güce mı sahip olacak? Olmayacak. @kino hocamın verdiği örnekle tam uyuşuyor.

Dayı illaki size tek tek video mu atacağız :D? Cyberpunk başta rezildi şimdi düzenlediler onda bile 1080p high ayarda 7200 MB VRAM kullanılıyor açın YouTube'da izleyin. Diyorum ki ya daha ucuz 7700XT 12 GB ile kasa yapsınlar ya da NVIDIA'nın satış politikasına boyun eğip 16 GB koysunlarda alanın kafası rahat olsun. Kardeşim şu an FHD de 4060 Ti'in rahatlıkla açtığı oyunlar bile en az 7GB VRAM kullanırken gelecekte ne olur riske girmeyelim diyorum adamlar zaten oyunlarını optimize etmeden çıkarıyor diyorum savunuyorsunuz.

Alın 7 gün önce çekilen 4060 Ti 8 GB oyun testi videolarından SS'ler. Şu an bile AAA oyunlar 7.1 7.2 GB VRAM kullanırken 1 2 sene sonrası ne olacak?

Siz söylediniz ya yaparlar. 26 bin TL'ye tayinim cıkacak diye gittim sattım PC'yi. RTX 2060 vardı, 2020 başında almıştım hala çatır çatır oynatıyordu ve işimi de görüyordu. RX 7700XT PC toplamayı da düşündüm, 32 bin TL cıvarına geliyor. Arada 6 bin TL fark var o farka monitör alırım daha iyi. Toplayın bu fiyatlara bir PC ve ne koyuyorsunuz içine görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
emredersin kardes siz söylediniz ya yaparlar 26k ya tayinim cıkacak diye gittim sattım pc yi 2060 vardı 2020 başında almıştım hala çatır çatır oynatıyordu işimi de görüyordu 7800xt pc toplamayı da düşündüm 32k cıvarına geliyor arada 6k fark var o farka monitör alırım daha iyi. çok biliyorsunuz ya o zaman toplayın bu fiyatlara bir pc ne koyuyorsunuz içine görelim bizde anca eyyam yapıyorsunuz
7800xt ne alaka dost 7700xt 4060ti dan çok daha iyi bir kart ve daha ucuz ?

Geri
Yukarı