Model O Wireless nasıldır?

gojo12

Picopat
Daha fazla  
Bu fareyi almayı düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var. Mesela üstü delikli, içine su dökülürse ne olur? İçine kaçan tozları nasıl temizliyebilirim? Bir de kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilir mi 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fareyi almayı düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var. Mesela üstü delikli, içine su dökülürse ne olur? İçine kaçan tozları nasıl temizleyebilirim? Bir de kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilir mi 🙂

Kablolusunu kullanıyorum. Su dökülürse suya dayanıklı olmayan her farede olduğu gibi bozulacaktır. Toz konusuna gelirsek içine bir şekilde hava üfleyebilirseniz temizlenir. Glorious da böyle diyordu zaten. Tenekede sıkıştırılmış hava var ya. Onlar gibi. Güzel bir fare.

Toz sorun olmaz. Yalnız tıklama kalitesi sert ve kötü. Switch olarak iyi değil. Gıcırdama yapması çok muhtemel. Yaparsa içini açarak yağ sürmek gerekebiliyor. Office programları ve MMORPG oyun tarzları için yorucu bir mouse. Sertlikten dolayı işaret parmağına bir süre sonra kramp girebilir. Kişiden kişiye değişir. Bir de yapış yapış olabiliyor. Şimdi havalarda sıcak daha fazla yapışma hissi verebilir. Elinizin yapısına ve terlemesine bağlı. Bunların dışında sensör olarak mükkemmel. Şarj süresi RGB açılmadığı sürece bayağı gidiyor. Wireless çekim kalitesi de çok iyi. Kabloluymuş gibi ergonomik bir mouse. Ama bahsettiğim eksi tarafları yüzünden iade etmek zorunda kalmıştım. Belirttiğim problemler rahatsız etmeyecekse kesinlikle öneriyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı