Model o Wireless vs G PRO X superlight

Superlight almıştım iade ettim beğenmedim şeklini ele oturuşunu ve malzeme kalitesi kötü geldi ayrıyeten örgülü olmaması kablonun garip geldi çünkü bu mouse üst düzey premium mouse olarak satılıyor ama örgü koyacak parayı bulamamışlar sanırım.

Her iki ürünede sahibim. İstersen detaylı aydınlatabilirim.
Hocam tam zamanında, Model O Wireless'ın internette bir sürü kronik sorunu olduğunu duymuştum ve gelmez umuduyla satın almıştım. İade edeceğim, sağ clickte gıcırdama var, sol clickte de tam aktifleşmeden önce takıldığı bir yer var.

Ya iade edip tekrar alacağım ya da GPX Superlight'a yöneleceğim direkt ama daha karar vermedim, bütçeme vs. bağlı.

Hocam tam zamanında, model o Wireless'ın internette bir sürü kronik sorunu olduğunu duymuştum ve gelmez umuduyla satın almıştım. İade edeceğim, sağ Click'te gıcırdama var, sol Click'te de tam aktifleşmeden önce takıldığı bir yer var.

Ya iade edip tekrar alacağım ya da gpx Superlight'a yöneleceğim direkt ama daha karar vermedim, bütçeme vs. bağlı.

Hocam aldınız mı şu an Vatan da mevcut.

Hangisinden daha memnunsunuz ikisi arasında kaldım.
Skatez olarak degistirmeyip stok skatezleri kullanmak istiyorsaniz Model O Wireless cok daha onde. Stok skatezleri degistirirseniz (Turkiye'de 50-60 TL'ye satiliyor) yuzey alanindan dolayi bu sefer muhtemelen Superlight onde olacaktir.
Sensor olarak bi farklari yok.
Sarj konusunda Superlight cok daha onde.
Ses onemliyse testlerine bakabilirsiniz, Youtube'da var. Model O Wireless'i 2 kere satin aldim ve ikisinin clicklerinde de sorun vardi. Rahatsiz edecek duzeyde degil veya bir seye engel olmuyor fakat siz bilirsiniz yine de. Model O Wireless'in kronik sorunlu oldugunu belirteyim.

Vereceginiz para sizi uzmeyecekse, "nasil olsa ileride bana lazim olmaz" diyorsaniz Superlight tercih edebilirsiniz, ama dedigimin tam tersiyse kesinlikle Superlight almaya gerek yok.

Skatez olarak degistirmeyip stok skatezleri kullanmak istiyorsaniz model o Wireless cok daha onde. Stok skatezleri degistirirseniz (Türkiye'de 50-60 TL'ye satiliyor) yuzey alanindan dolayi bu sefer muhtemelen superlight onde olacaktir.
Sensor olarak bir farklari yok.
Şarj konusunda superlight cok daha onde.
Ses onemliyse testlerine bakabilirsiniz, YouTube'da var. Model o Wireless'i 2 kere satin aldim ve ikisinin Click'lerinde de sorun vardi. Rahatsiz edecek duzeyde degil veya bir seye engel olmuyor fakat siz bilirsiniz yine de. Model o Wireless'in kronik sorunlu oldugunu belirteyim.

Vereceginiz para sizi uzmeyecekse, "nasıl olsa ileride bana lazim olmaz" diyorsaniz superlight tercih edebilirsiniz, ama dedigimin tam tersiyse kesinlikle superlight almaya gerek yok.

Çok sağ olun hocam.

Skatez olarak degistirmeyip stok skatezleri kullanmak istiyorsaniz model o Wireless cok daha onde. Stok skatezleri degistirirseniz (Türkiye'de 50-60 TL'ye satiliyor) yuzey alanindan dolayi bu sefer muhtemelen superlight onde olacaktir.
Sensor olarak bir farklari yok.
Şarj konusunda superlight cok daha onde.
Ses onemliyse testlerine bakabilirsiniz, YouTube'da var. Model o Wireless'i 2 kere satin aldim ve ikisinin Click'lerinde de sorun vardi. Rahatsiz edecek duzeyde degil veya bir seye engel olmuyor fakat siz bilirsiniz yine de. Model o Wireless'in kronik sorunlu oldugunu belirteyim.

Vereceginiz para sizi uzmeyecekse, "nasıl olsa ileride bana lazim olmaz" diyorsaniz superlight tercih edebilirsiniz, ama dedigimin tam tersiyse kesinlikle superlight almaya gerek yok.

Selam hocam bir şey soracağım Click'lerde sorun var yazmışsınız nasıl bir sorun yani sadece ses sorunumu malum aralarında 800 TL fark var aldın mı uzun süre kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı