Modem arayüzünden kapatılan Wi-Fi nasıl açılır?

Zengin22

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok saçma bir şey yaptım ve yardımınıza ihitiyacım var. 192.168.1. 1 üzerinden yanlışlıkla Wi-Fi kapattım ve ethernetle bağlanıp tekrar 192.168.1. 1 girip Wi-Fi açmak gerekiyor ve öyle bir imkanım yok nasıl toparlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin arkasındaki küçük boşluğa iğne yardımıyla 5-10 saniye basılı tutup modemi resetleyin, default olarak Wi-Fi açık gelmesi lazım.

Not: Bu işlemi yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile tekrar kurulum yapmanız gerekir.

Modemin arkasında reset tuşu olur. Ona bir kürdan ya da toplu iğne yardımıyla 5 saniye kadar basın. Modeminizi formatladıktan sonra sıfırdan kurulumu yaparak WiFi'ı da sıfırdan ayarlarsınız

Arkadaşlar çok saçma bir şey yaptım ve yardımınıza ihitiyacım var. 192.168.1. 1 üzerinden yanlışlıkla Wi-Fi kapattım ve ethernetle bağlanıp tekrar 192.168.1. 1 girip Wi-Fi açmak gerekiyor ve öyle bir imkanım yok nasıl toparlayabilirim?
Modemi sıfırlayıp wifi üzerinden kurulum yapmak zorundasınız.

Meraba arkadaşlar benzer olay benim başıma da geldi tp link td9970v3 modemim var yavasliktan dolayı modem arayüzünde kanal ayarlaması yapmaya çalışırken kanal genisligini bilmeyerek 40 MHz yaptım lakin modemim 5 GHz yi desteklemediği için wifi kayboldu sadece telefondan bağlanabiliyor un bilgisayarım yok bu başka zamanda başıma gelmisti ama modem üretici firmayı arayarak uzaktan haledebilmistim lakin modemim in garanti süresi dolduğu için artık yardımcı olamayacaklarını söylediler şimdi ben ne yapmalıyım yollarım nelerdir modemi çöpe mi atıyım yoksa bir hal çaresi var mıdır
Ayrıca modem resetlemeyi 2 3 kere denedim sonuç alamadım

Merhaba arkadaşlar benzer olay benim başıma da geldi TP-Link TD9970V3 modemim var yavasliktan dolayı modem arayüzünde kanal ayarlaması yapmaya çalışırken kanal genisligini bilmeyerek 40 MHz yaptım lakin modemim 5 GHz'yi desteklemediği için Wi-Fi kayboldu sadece telefondan bağlanabiliyor un bilgisayarım yok bu başka zamanda başıma gelmisti ama modem üretici firmayı arayarak uzaktan haledebilmistim lakin modemim in garanti süresi dolduğu için artık yardımcı olamayacaklarını söylediler şimdi ben ne yapmalıyım yollarım nelerdir? Modemi çöpe mi atayım yoksa bir hal çaresi var mıdır?
Ayrıca modem resetlemeyi 2 3 kere denedim sonuç alamadım

Geri
Yukarı