Modem Arayüzünden Modem Nasıl Sıfırlanır?

Modem arayüzünden modeme nasıl reset atabilirim? Modem Kablonet.

Resetten kastın yeniden başlatmaksa durum güvenlik kısmında var.
Sıfırlamaksa modemin altında düğmeye 15-20 saniye kürdanla basılı tut sıfırlanır.
Güvenlik ayarı kısmında yine fabrika ayarına dön seçeneğini evet yapıp uygula yapınca da muhtemelen olur ama Kablonet'in ayarları bozulur mu bilmiyorum.

Ekran Görüntüsü 2021-02-09 23-18-03.png

Bunun için yeni konu mu açmam gerekiyor bilmiyorum bendeki modemden mi kaynaklıdır bilmem problemler yaşıyorum. ISS olarak Millenicom kullanıcısıyım. Müşteri hizmetleri hat değerlerimde sorun olmadığını söylüyor. Modem değiştirmem bana fayda sağlar mı modemim yoktu abonelikle beraber Tp link VN020-F3 modemini faturaya ek almıştım. Sizce modem nasıl bu arada aldığım hız download 32 upload 5.60 genelde bu değerleri alıyorum bilgisayara lan kablosu ile bağlıyken.

Bunun için yeni konu mu açmam gerekiyor bilmiyorum bendeki modemden mi kaynaklıdır bilmem problemler yaşıyorum. ISS olarak Millenicom kullanıcısıyım. Müşteri hizmetleri hat değerlerimde sorun olmadığını söylüyor. Modem değiştirmem bana fayda sağlar mı modemim yoktu abonelikle beraber Tp link VN020-F3 modemini faturaya ek almıştım. Sizce modem nasıl bu arada aldığım hız download 32 upload 5.60 genelde bu değerleri alıyorum bilgisayara lan kablosu ile bağlıyken.
Paketiniz kaç megabit? Eğer paket 35 megabitse 3 megabit kablodan da farkeder modemden de farkeder bilgisayardan da farkeder. Ama eğer 50 megabit paketse altyapı kaynaklıdır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı