Modem arayüzünden Wi-Fi kapatma kısayolu yapmak

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
1626967203130.png

Merhaba oyun oynarken internet kötü olduğu için ping giriyor. Alt+Tab yapıp masaüstünden kısayolu çalıştırıp direkt Wi-Fi'yı kapatmak istiyorum. Bunun için basit bir kod yazmak istiyorum. Yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1115328

Merhaba oyun oynarken internet kötü olduğu için ping giriyor. Alt+Tab yapıp masaüstünden kısayolu çalıştırıp direkt Wi-Fi'yı kapatmak istiyorum. Bunun için basit bir kod yazmak istiyorum. Yardımcı olacak var mı?

Modeminizin modelini verirseniz modemin arkasındaki tuşu size gösterip o tuşa bastığınız zaman Wi-Fi'yi kapatacağını anlatabilirim.

Eki Görüntüle 1115328

Bilgisayarın Wi-Fi'sini belki kapatabilirsin ama modemin ayarına bu şekilde müdahale edebileceğini sanmıyorum.
Sen kablolu bağlanıyorsan tümden kapatabilirsin.

Modeminizin modelini verirseniz modemin arkasındaki tuşu size gösterip o tuşa bastığınız zaman Wi-Fi'yi kapatacağını anlatabilirim.

Tuşu biliyorum ama tuş kücük ve o yüzden basmam uzun sürüyor.
Bilgisayarın Wi-Fi'sini belki kapatabilirsin ama modemin ayarına bu şekilde müdahale edebileceğini sanmıyorum.
Sen kablolu bağlanıyorsan tümden kapatabilirsin.

Kablolu bağlanıyorum benim amacım basit bir kod sayesinde tarayıca girip otomatik tuşa basıp kaydedip kapatması.

Modem marka ve modelin ile internette araştırma yap, muhtemelen daha önce birisi denemiştir.
Hocam buradan bişey anlamadım ben çeviride çok bozuyor kelimeleri

Yeni konular

Geri
Yukarı