Modem arayüzüne erişememe sorunu

qu1et

Hectopat
Daha fazla  
Modem arayüzüne girmeye çalışırken Object Not Found hatası alıyorum. Modemi resetledikten sonra 10-15 dakika modem arayüzüne girmek oluyor. Ama daha sonra böyle hata veriyor. Neden olabilir bu sorun ? Eski konuları inceledim. modemi resetleyin, başka tarayıcı kullanın yazmışlar. denedim. Resetten sonra dediğim gibi Chrome ve Edge denedim ikisinde de aynı sonuç.

1.PNG

2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzüne girmeye çalışırken Object Not Found hatası alıyorum. Modemi resetledikten sonra 10-15 dakika modem arayüzüne girmek oluyor. Ama daha sonra böyle hata veriyor. Neden olabilir bu sorun ? Eski konuları inceledim. modemi resetleyin, başka tarayıcı kullanın yazmışlar. denedim. Resetten sonra dediğim gibi Chrome ve Edge denedim ikisinde de aynı sonuç.

Eki Görüntüle 215921
Eki Görüntüle 215922
Merhaba;
Modem bilgilerinizi belirtseydiniz küçük bir araştırma yapabilirdik. Çoğunlukla modeme saldırı olursa bu gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Modeminizi uzaktan erişime kapatın, ayrıca modeminizi fabrika ayarlarına sıfırlayın. Normal resetlemeyin direkt ilk fabrika çıkış haline getirin. DNS sunucularınızı değiştirebilirsiniz. Bazı modemlerde ciddi güvenlik açıkları bulunmaktadır. Geçen sene benim modeme de aynı şekilde bir müdahale oldu ve internet sitelerin de kendi yayınladıkları reklamları çıkartıyorlardı. Girdiğiniz sitelere, indirdiğiniz ve kurduğunuz yazılımlara da dikkat etmenizi öneririm.
Sevgilerimle

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı