Çözüldü Modem arayüzüne girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Birkaç gün önce internet kesilmesinden dolayı Türk Telekom'u aradım arıza kaydı oluşturdular. 2 gün önce de işleminiz tamamlandı gibi bir mesaj geldi ve internet daha da beter hale geldi. Bugün bir kere daha aradım internet düzeldi fakat modem arayüzüne hiçbir şekilde giremiyorum. Sorun nedir acaba?

Çözüm
Tüm bağlantıları söküp tekrar deneyin modemin yazılımında geçiçi olarak sorun olmuş galiba biraz dinlendirin 10 15 dk.
Yine olmuyor.
Modemi fabrika ayarlarına sıfırlayınca sorun çözüldü. Teşekkür ediyorum cevap veren herkese.
Birkaç gün önce internet kesilmesinden dolayı Türk Telekom'u aradım arıza kaydı oluşturdular. 2 gün önce de işleminiz tamamlandı gibi bir mesaj geldi ve internet daha da beter hale geldi. Bugün bir kere daha aradım internet düzeldi fakat modem arayüzüne hiçbir şekilde giremiyorum. Sorun nedir acaba?
Modemi yeniden başlatın Wi-Fi üzerinden girmeyi deneyin.

Modemi yeniden başlatın Wi-Fi üzerinden girmeyi deneyin.
Yeniden başlatıp Wi-Fi üzerinden girmeyi denedim fakat yine aynı hatayı veriyor.
192.168.1.1 ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Yeniden başlatıp Wi-Fi üzerinden girmeyi denedim fakat yine aynı hatayı veriyor.
192.168.1.1 ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

O IP olduğundan eminsiniz değil mi?
Mesela benim modemim 192.168.50.1 ile giriyorum bir kontrol edin.

O IP olduğundan eminsiniz değil mi?
Mesela benim modemim 192.168.50.1 ile giriyorum bir kontrol edin.
Evet hep o ip üzerinden giriyordum birkaç gün önce internet kesilmeye başladıktan sonra girmemeye başladı.

Tüm bağlantıları söküp tekrar deneyin modemin yazılımında geçiçi olarak sorun olmuş galiba biraz dinlendirin 10 15 dk.
Yine olmuyor.
Modemi fabrika ayarlarına sıfırlayınca sorun çözüldü. Teşekkür ediyorum cevap veren herkese.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı