Modem arayüzüne hiçbir şekilde giremiyorum

Peshie

Centipat
Daha fazla  
Her türlü çözümü denedim. Tüm IP adreslerini denedim, CMD'deki IP adresini denedim. Modemin fişini çıkarttım, reset attım ve Microsoft'un çözümünü denedim. Fakat bir türlü sayfa yüklenmiyor ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
192.168.1.101 ve 192.168.1.1 ikisi de olmuyor.

Yok bunları sormadım ben. PC de ayar sayfasında ne yazıyor o önemli. Aşağıdaki sayfada yazan neyse ona bakmanız lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    99,2 KB · Görüntüleme: 41
Yok bunları sormadım ben. PC de ayar sayfasında ne yazıyor o önemli. Aşağıdaki sayfada yazan neyse ona bakmanız lazım.

Hocam Windows 11 de olduğum için o sayfaya girişi bulamadım, var mı W11'de başka adla?

Sizin attığınız sayfadaki bilgilerin olduğu yerde varsayılan ağ geçidi diye bir şey yok yani.

Hocam Windows 11 de olduğum için o sayfaya girişi bulamadım, var mı W11'de başka adla?

Sizin attığınız sayfadaki bilgilerin olduğu yerde varsayılan ağ geçidi diye bir şey yok yani.
Sağ altta bağlantının simgesinin üstünde sağ tuş yapın. Ağ ve İnternet Ayarları. Gelen sayfada altta Gelişmiş ağ ayarları. Burada Donanım ve bağlantı özellikleri olan sayfada yazıyor. IPv4 Varsayılan ağ geçidi kısmındaki adrese bakın.

Sağ altta bağlantının simgesinin üstünde sağ tuş yapın. Ağ ve İnternet Ayarları. Gelen sayfada altta Gelişmiş ağ ayarları. Burada Donanım ve bağlantı özellikleri olan sayfada yazıyor. IPv4 Varsayılan ağ geçidi kısmındaki adrese bakın.
192.168.1.1 hocam.

Tamam adreste sorun yok. Tekrar resetleme deneyin modem açıkken 1 dk kadar basılı tutarak deneyin. Sonuç alınamazsa modem üretici firmasını aramanızda fayda var. Markası modeli nedir modemin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı