Modem arayüzüne nasıl girilir?

Arkadaşlar adam modem arayüzüne giremiyor. Sıfırlarsa da tekrar kuramayacak doğal olarak.

Dostum hangi internet sağlayıcıya sahipsin. Bir de o modemi değiştirirsen senin için daha iyi olur. Kim bilir ne hata var. Dandik frimware yüzünden giremiyor olabilirsin veya sağlayıcın engelliyor olabilir. Uzaktan kurulum yapmıyorlar herhalde büyük ihtimalle sağlayıcın kaynaklıdır. Gerekli bilgileri sana verip kurulup yaptırırlar oysa.

Kahramanmaraş'ta bir internet servis sağlayıcısı netcity.

Arkadaşlar adam modem arayüzüne giremiyor. Sıfırlarsa da tekrar kuramayacak doğal olarak.

Dostum hangi internet sağlayıcıya sahipsin. Bir de o modemi değiştirirsen senin için daha iyi olur. Kim bilir ne hata var. Dandik frimware yüzünden giremiyor olabilirsin veya sağlayıcın engelliyor olabilir. Uzaktan kurulum yapmıyorlar herhalde büyük ihtimalle sağlayıcın kaynaklıdır. Gerekli bilgileri sana verip kurulup yaptırırlar oysa.

Makul fiyatlarda modem öneriniz var mı? (ev kullanımı için)

İkinci el modemlere bakabilirsin ucuza bir şey arıyorsan. Muhtemelen yüksek hız alamıyorsun. Tp-link, airties, zyxel gibi markaların ADSL modemlerine bakabilirsin. İkinci el almam dersen şöyle bir şey var:

Hocam aynısından vardı yaktım pek iyi değildi açıkçası

Sıfırdan kur modemi.

Muhtemelen bunu alacağım teşekkürler.

Kardeşim önce modeme bağlan ardından modemin arkasında ip adresi olur onu googleye yaz enterle.

Geri
Yukarı