Modem arayüzünün şifresini bilmeden internet şifresini öğrenmek mümkün mü?

The chosenone

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İş yerinde bir adet modem var ve ben tam yanındayım. Fakat patron modemin şifresini söylemiyor. Benim de işteyken canım sıkılıyor. Sizce iş yerine Ethernet kablosu ile laptop getirip bu modemin şifresini öğrenebilmenin bir yolu var mı? Modem arayüzünün şifresini default olarak bırakmamıştır değiştirmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. İş yerinde bir adet modem var ve ben tam yanındayım. Fakat patron modemin şifresini söylemiyor. Benim de işteyken canım sıkılıyor. Sizce iş yerine Ethernet kablosu ile laptop getirip bu modemin şifresini öğrenebilmenin bir yolu var mı? Modem arayüzünün şifresini default olarak bırakmamıştır değiştirmiştir.

Arayüz şifresini soruyorsan öğrenemezsin.

Ethernet kablosu getirsen şifreye gerek yok.
Edit: Yanlış anlamışın sanırsam, telefondan bağlanmak istiyorsun.

Ethernet'e bağlı bir bilgisayar ile Wi-Fi şifresi öğrenme:

Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ ve paylaşım merkezi
Ağa tıklayıp özellikler kısmından şifreyi öğrenebilirsiniz. (Wi-Fi şifresiyle bağlandıysa)

wifi/ağ şifresini öğrenmek için arayüz şifresine gerek yok. Arayüze girmeden de wifi şifresini öğrenebilirsiniz. Zor değil.

wifi/ağ şifresini öğrenmek için arayüz şifresine gerek yok. Arayüze girmeden de wifi şifresini öğrenebilirsiniz. Zor değil.
Tamam o zaman nasıl öğreneceğim?

Ethernet kablosu getirsen şifreye gerek yok.
Edit: Yanlış anlamışın sanırsam, telefondan bağlanmak istiyorsun.
Evet sürekli laptopu getiremem tek seferlik şifreyi öğrenmek için getirebilirim ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı