Modem değiştirmek interneti hızlandırır mı?

Kerem Aytekin

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Şu an 7 yıllık olan TTNET'im bir modemini kullanıyorum ve internetim gerçekten çok yavaş. 0.3 up hızı falan... Acaba modemimi değiştirsem internetim hızlanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemde bir problem yoksa önceliği altyapı ve tesisat değerlerinizi sorgulamaya vermeniz gerekmekte diye düşünüyorum. Eğer altyapınızda bir arıza vesaire yoksa ve önceden 7-8 gibi farklı değerler alıyorsanız değiştirmenizi öneririm.

Modem çok eski veya arızalı ise değişim sonrası hızlanabilir kağıt üzerindeki hız değerleriniz nedir?
Modemde bir problem yoksa önceliği altyapı ve tesisat değerlerinizi sorgulamaya vermeniz gerekmekte diye düşünüyorum. Eğer altyapınızda bir arıza vesaire yoksa ve önceden 7-8 gibi farklı değerler alıyorsanız değiştirmenizi öneririm.

Peki.

Turksat Kablo Netin upload hızı, diğer tüm servis sağlayıcıların ADSL hizmetlerine göre daha yüksek. Sizin için gönderme önemliyse kablo interneti araştırmanızı öneririm.

Kardeşim kaderimiz aynı, taahhüt biter bitmez TurkNet veya NetSpeed gibi bir ISS geçmeliyiz. Allah yardımcımız olsun.

Teşekkürler D:
Türksat kablo netin upload hızı, diğer tüm servis sağlayıcıların ADSL hizmetlerine göre daha yüksek. Sizin için gönderme önemliyse kablo interneti araştırmanızı öneririm.

Zaten kablolu diye biliyorum ben.

Teşekkürler D:

Zaten kablolu diye biliyorum ben.
Bu firmadan söz ediyordum.

Siz, evet kablolu bağlanıyorsunuz ama internet servisini TTNet üzerinden aldığınızı yazmışsınız. Verdiğim adreste aynı indirme hızında aldığınız internetin gönderme kapasitesi TTNet den daha yüksektir.

Bu firmadan söz ediyordum.

Siz, evet kablolu bağlanıyorsunuz ama internet servisini TTNET üzerinden aldığınızı yazmışsınız. Verdiğim adreste aynı indirme hızında aldığınız internetin gönderme kapasitesi TTNET'den daha yüksektir.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı