Modem Işıkları Tam, İnternet Kesiliyor

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Örnek veriyorum, Skype'de görüntülü konuşma yaparken bağlantı kesiliyor. Hemen hızlıca başka sitelere girmeye çalıştığımda yine giremiyorum. Modem ışıklarına baktığımda bir anormallik yok. Daha önce 1-2 arkadaşın başına gelmiş. Sorun ne olabilir.? Zamanı belli olmuyor. Bazen 1 saatte bir 10 saniye kesiliyor. Bazende günde 1 kere kesiliyor. Kesinti uzun değil, max 15 saniye. Sorun ne olabilir. Csgo giriyorum. Bağlantı kesiliyor. Ne yapmam gerek. Ethernet kablosuyla bağlanıyorum. İP otomatik olarak işaretli. Destek servisini aradığımda modemde sıkıntı var denildi. Bu gün model aldım fakat sorun devam etmekte...

Not: Doping ADSL 16 Mbps

@MF

Son düzenleme:
Modeme varsa F/W güncellemesi, ağ kartına da sürücü güncellemesi yap ilk olarak. Güncellemeyi bilmiyorsan modemin modelini ve ağ kartı donanım kimliğini yazabilirsin.
Ağ kartımda bir sorun olduğunu sanmıyorum. Çünkü mobil de Notebook'lardada aynı sorunu gözlemledim. Modem :
Tp-Link TD-W8960N 300 Mbps 4 Port Modem

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı