Çözüldü Modem IP almıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M(i)usa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 45 dakika önce internete girememem üzerine modemimi mevcut ayarla beraber resetleyip arayüzüne giriş yaptım ve ISP bilgilerimi kontrol ettim. Tüm ayarlar (Enkapsulasyon vs.) doğru ancak WAN tablosunda internet IP adreslerinin olduğu yerde ağ geçidi 0.0.0.0 yazıyor.

Çözüm
İnternet servis sağlayıcınız ile görüştünüz mü? Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sorununuzu bildirin, durum onlardan kaynaklı olabilir.
İnternet servis sağlayıcınız ile görüştünüz mü? Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip sorununuzu bildirin, durum onlardan kaynaklı olabilir.

Çözüm
Sorunu çözdüm. Varsayılan rota parametresini 'evet' ayarlayıp NAT ayarını aktifleştirdim ve ISP bilgilerini VPI/VCI 8/35'e taşıdım.
Sorun yine ortaya çıktı. Düm gece yine bu saatlerde meydana gelmişti sorun. Görsel ekte.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190717-021617_Chrome.jpg
    Screenshot_20190717-021617_Chrome.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 553
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı