Modem kendini resetliyor, internet kopuyor

Sech Zig

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç aydır aynı sorunu yaşıyorum, internet genel olarak durduk yere özellikle indirme yaparken modem kendini resetliyor. Operatör değiştirdim, müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim saha dolabını, ankastre kutusunu kontrol ettiler fakat sonuç alamadım. Ben sorunun modemden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum modemim eski bir modem. Modem satın alırsam düzelir mi? Sizce başka neden olmuş olabilir?

Bi' modemin arayüzünden sıfırlamayı deneyin modemi, işe yarar bu genelde.

Aynı sorunu ısınan bir modemde yaşamıştım. Çok kullanınca ısınıp kendine reset atıyor, bi 3 dk sonra geri geliyordu. Kutusundan çıkarıp çıplak kullanmıştım. Daha uzun süre dayanmaya başlamıştı. Sizin yaptığınız gibi internet sağlayıcımı arayıp arıza kaydı oluşturmuştum vs. Aynısı olabilir hocam.

Bi' modemin arayüzünden sıfırlamayı deneyin modemi, işe yarar bu genelde.
işe yaramadı maalesef

Aynı sorunu ısınan bir modemde yaşamıştım. Çok kullanınca ısınıp kendine reset atıyor, bi 3 dk sonra geri geliyordu. Kutusundan çıkarıp çıplak kullanmıştım. Daha uzun süre dayanmaya başlamıştı. Sizin yaptığınız gibi internet sağlayıcımı arayıp arıza kaydı oluşturmuştum vs. Aynısı olabilir hocam.
Aynısı olabilir hocam zaten bu sorun havalar ısınınca olmaya başladı kalıcı bir çözümü var mıdır acaba

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı