Modem kurulumu

Berk Özmet

Hectopat
Merhaba .modemim bozulduğu için Türk Telekom'dan yeni bir tane modem almak istiyorum .kurulumu kolay mıdır acaba ya da kabloları modeme takınca modem kendini kuruyor mu ?merak ettim.

Merhaba. Modemim bozulduğu için Türk Telekom'dan yeni bir tane modem almak istiyorum. Kurulumu kolay mıdır acaba ya da kabloları modeme takınca modem kendini kuruyor mu? Merak ettim.

Türk Telekom'dan alıysanız taktığınız da kurulur.

Evet aynen öyle Türk telekomdan aldığınızda yapmanız gereken sadece modemi elektriğe bağlayıp ve telefon kablosunu bağlamak daha sonra modemin altındakı şifreyle kablosuz olarak bağlanın.
Biraz bekleyin telefonunuzda otomatik bir pencere açılacak ve otomatik kurulum yapılsınmı diye soracak evet diyip bekliyorsunuz en fazla10 saniyede bağlantı sağlanıyor.

Evet aynen öyle Türk Telekom'dan aldığınızda yapmanız gereken sadece modemi elektriğe bağlayıp ve telefon kablosunu bağlamak daha sonra modemin altındakı şifreyle kablosuz olarak bağlanın.
Biraz bekleyin telefonunuzda otomatik bir pencere açılacak ve otomatik kurulum yapılsınmı diye soracak evet deyip bekliyorsunuz en fazla10 saniyede bağlantı sağlanıyor.

Teşekkür ederim :D

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı