Modem nasıl hem 2.4GHz hem de 5GHz yapılır?

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdayken Geforce NOW kullandığım için 5GHz olarak kullanmak istiyorum ama telefonum Wi-Fi 4 olduğu için aynı anda 2.4 GHz olarak kullanmak istiyorum. Bir yolu var mıdır?

Wi-Fi bağlanmak istediğimde 2 tane seçenek var, Kablonet Netmaster BCDC-G ve Kablonet Netmaster BCDC-A. A olana telefonumdan bağlanamıyorum, sadece bilgisayarımdan bağlanabiliyorum, G olana telefondan da bağlanabiliyorum. G olan 2.4GHz, A olan 5GHz olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımdayken Geforce NOW kullandığım için 5GHz olarak kullanmak istiyorum ama telefonum Wi-Fi 4 olduğu için aynı anda 2.4 GHz olarak kullanmak istiyorum. Bir yolu var mıdır?

Wi-Fi bağlanmak istediğimde 2 tane seçenek var, Kablonet Netmaster BCDC-G ve Kablonet Netmaster BCDC-A. A olana telefonumdan bağlanamıyorum, sadece bilgisayarımdan bağlanabiliyorum, G olana telefondan da bağlanabiliyorum. G olan 2.4GHz, A olan 5GHz olabilir mi?
[Bu mesaj silindi]

Tahmin etmektense modem üzerinden doğrulamak her zaman daha doğru olur.
1687108111621.png

Dosya Ekleri

• 1687108030499.png
    1687108030499.png
    86,6 KB · Görüntüleme: 10

Evet arkadaşlar, Geforce NOW'da G olana bağlıyken 2.4GHz bağlısınız 5GHz tavsiye edilir gibi bir şey yazıyordu, A olana bağlandığımda öyle bir şeyle karşılaşmadım. Ayrıca 2 kat daha yüksek download ve upload aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı