Modem nasıl odaya taşınır?

Emir DN

Decapat
Daha fazla  
Dostlar modem salonda bulunduğum odadan uzak. PC'ye bağlamak istiyorum fakat Ethernet kablosu vs. kullanmak istemiyorum. Wi-Fi da pek çekmediği için modemi taşımayı düşünüyorum fakat kablosu kısa olduğu için odama taşıyamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Router alarak modemi routera Wi-Fi ile bağlayabilirsiniz. Sonrasında da routerdan bilgisayara ethernet çekersiniz. Fakat oyun vs. oynuyorsanız ping olabilir ve hızda kayıp yaşayabilirsiniz.

Dostlar modem salonda bulunduğum odadan uzak. PC'ye bağlamak istiyorum fakat Ethernet kablosu vs. kullanmak istemiyorum. Wi-Fi da pek çekmediği için modemi taşımayı düşünüyorum fakat kablosu kısa olduğu için odama taşıyamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?
Mesh Router kullanabilirsiniz.

Sanırım en sağlıklısı olabildiğince göz önünde bulundurmadan ethernet kablosu çekmek kaybı mininuma indirme açısından diğer türlü çözümler uzun vadede verimsiz diye duyuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı