Modem odadan uzak olunca ne yapılmalı?

Benzer durumdaydım. Bunu kullandım. Ethernetten farkı yok ping vs. açısından:

Elektrik hattını ethernet gibi kullanıyor en basit haliyle.

Bir tanesini modemin olduğu yerdeki fişe takın ve modemin ethernet çıkışını bağlayın. Diğerini de bilgisayarınızın olduğu yerdeki fişe takın ve ordaki cihazın ethernet çıkışını bilgisayara takın.

Bu modelden daha uygun fiyatlıları o kadar stabil değil ping vs açısından.

Ek olarak dikkat etmeniz gereken husus. Eğer bu iki cihaz birbirini görmüyorsa ikisinin de aynı elektrik şalteri üzerinde olmasını sağlayın. Elektrikten anlıyorsanız siz de yapabilirsiniz veya elektrikçi 5 dakikada yapar bu işi elektrik panosunda. Bol bol BF5, BF 2042, World War 3 oynadım bu şekilde. Kablo çekme derdi yok.
Hocam bu pingi azaltır mı?

Hocam bu pingi azaltır mı?
Wifi bağlantıya kıyasla azaltır. Ethernetten farkı yok ping açısından. Ethernet kablosundan bu cihaza geçtim oradan biliyorum. Bire bir kıyaslamalı test ettim oyunlarda.

Çok sa

Çok sağolun hocam internet kablosu sadece apartmanın aşağısından salona geliyor yani aynı elektrik şalteri üzerinde olmayabilir nasıl yapılıyor hocam ? Ve Xiaomi Mi AC1200 mü yoksa sizin attığınız cihaz mı ?
Almadan önce çok araştırdım. Fiyatına göre en sorunsuzuydu bu aldığım.

Wifi bağlantıya kıyasla azaltır. Ethernetten farkı yok ping açısından. Ethernet kablosundan bu cihaza geçtim oradan biliyorum. Bire bir kıyaslamalı test ettim oyunlarda.

Modem nerede? Modem evin içinde kurulu değil mi?

Bu nasıl kullanılıyor şimdi hocam kendi odamda fişe takıp sonra internet kablosu bağlarsam bitiyor mu?

Bu nasıl kullanılıyor şimdi hocam kendi odamda fişe takıp sonra internet kablosu bağlarsam bitiyor mu?
Diğerini de gelen ethernet nerede ise oradaki fişe takıp bağlıyorsun. Kullanma talimatında da yazıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam modem kurulu ve salonda odama yaklaşık 8 metre uzaklıkta
Rahatlıkla kullanabilirsin. Bir üst modelinin incelemesi ama bu videoda eşleştirme vs. konuları anlatılıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı