Uzak kalan modem için ne alınmalı?

15 metre LAN kablosu iş görür ben öyle yaptım :D.

Bu işinizi görebilir.

En iyi çözüm yöntemi kablo olacaktır.

Çok tavsiye ediliyor bende almayı düşünüyorum.

Bayağı iyi ben kullanıyorum ama oyun oynamak için değil video izlemek için bence gayet iyi bir cihaz.

Sinyal güçlendirici gerek.

Hocam o isim ne gülmekten yarıldım yemin ederim🤣🤣🤣.

Eskiden kaldı reis.

En kötü Türk usulü 3 kabloya bağla modemin kablosu uzunsa öyle yap bizimki de uzak biz o yüzden kabloyu 7 8 m fazla yaptık.

Teşekkür ederim herkese
15 metre LAN kablosu iş görür ben öyle yaptım :D.
Lan kablosunu modeme ve kasaya bağladıktan sonra pc üzerinden herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu
15 metre lan kablosu iş görür ben öyle yaptım :D.

Kabloyu kasaya ve modeme bağladıktan sonra başka bir işlem gerekir PC'den falan.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim herkese.

Lan kablosunu modeme ve kasaya bağladıktan sonra PC üzerinden herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Kabloyu kasaya ve modeme bağladıktan sonra başka bir işlem gerekir PC'den falan.

Yok hocam aldığınız kabloyu modemin arkasındaki sarı girişlere takın daha sonra PC'nin arkasında ki sarı girişe de kablonun diğer ucunu takın size sadece ağı ortak ağ mı, ev ağı mı yapalım diye seçenek verecek ev ağını seçip devam edin direkt olarak çalışacaktır.

Yok hocam aldığınız kabloyu modemin arkasındaki sarı girişlere takın daha sonra PC'nin arkasında ki sarı girişe de kablonun diğer ucunu takın size sadece ağı ortak ağ mı, ev ağı mı yapalım diye seçenek verecek ev ağını seçip devam edin direkt olarak çalışacaktır.
Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı