Modem şifresi nasıl değiştirilir?

asdjs hasdhv

Centipat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 hafta oldu galiba bizim evdeki internet yerine gelip bedavaya fiber internet adında bir şey taktıklar taktıkları modeme fiber dediler siyah renkte her neyse bize bu modem kendi internetinizden 2-3 kat daha hızlı olacak ve oyunlarda gecikme olmayacak diye verdiler evde şu an tek başıma bağlanıyorum bu konuyu açarken konu oluştur yerine basıp 10 saniyeden daha fazla bir süre bekledim bir internet sitesi bile açamıyorum oyunlarda 12K+ ping oluyor eski modemide kaldırdılar ne yapacağımı bilmiyorum internet aşırı kötü bizim isteğimizle bağlatmıadılar zorunlu bağlattılar ne yapmam gerekli 35 downloada 5 uploadım olan internetimde şu anda 6 download 0,73 uploadım var ve 192.168.1.1 sitesinden de şifremi değiştiremiyorum ne yapmam gerekli.

@Akinbey70

1666181199412.png

Nasıl değişicem şifreyi.(değiştim nasıl yapacağımı buldum teşekkürler herkese.

Kullanıcı adı: admin
Şifre: ttnet - turktelekom - admin

Bu üç şifreden birisi arayüze girmeni sağlayacak daha sonra sana Türk Telekom'un sana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi (örnek@ttnet) Hızlı kurulum ekranında görebilirsin. Örnek olarak aşağıda var.
1666181628488.png

Veya farlı bir alternatif olarak burayı inceleyebilirsin. Bu işlemleri müşteri hizmetleri şikayetini dile getirirsen daha iyi yardımcı olacaklardır.

Geri
Yukarı