Modem ve Ethernet Kablo Önerisi

ozturkfaruk

Hectopat
Daha fazla  
Şuan TTNET'in vermiş olduğu ZyXEL marka modemi kullanıyorum. Önümüzdeki günlerde de NetSpeed'e geçeceğim ve geçmişken modemi de yenilemek istiyorum.

Aklımda bu modem var. Özelliklerinden çok anlamıyorum ama Amazon.com'dan alacağım önerilerinizi buradan bekliyorum.

Şuan kullanmakta olduğum modem takdir edersiniz ki berbat 2+1 evde kablosuzu zar zor çekiyor.
Bir de ethernet kablosu alacağım onu Türkiye'den alabilirim.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan TTNET'in vermiş olduğu ZyXEL marka modemi kullanıyorum. Önümüzdeki günlerde de NetSpeed'e geçeceğim ve geçmişken modemi de yenilemek istiyorum.

Aklımda bu modem var. Özelliklerinden çok anlamıyorum ama Amazon.com'dan alacağım önerilerinizi buradan bekliyorum.

Şuan kullanmakta olduğum modem takdir edersiniz ki berbat 2+1 evde kablosuzu zar zor çekiyor.
Bir de ethernet kablosu alacağım onu Türkiye'den alabilirim.

Saygılar.
Aklında olan modeme bakılırsa bütçen 200 ₺ civarında galiba. Bende şuan bu bütçelerde modem arıyorum. Benimde kablosuz ile sorunum var modem çekmiyor. Bu arada eklediğin modem değil galiba. Sadece router yazıyor. Bende iki modem arasında kaldım istersen inceleyebilirsin :Epey.com

O ürünü tavsiye ediyorlar genelde ama antenleri kaç dbi açıklanmamış. Büyük ihtimal 2 dbi'dır. Bende zaten şuan 2 dbi modem var. 3 metreden bile kesilmeler kopamalar oluyor 4 metreden zaten çekmiyor leş gibi modem. Bu sebeple ben Asus almaktan vazgeçtim. Ben kendime en az 5 dbi modem arıyorum. Tenda v300 modelini öven çok kişi vardı. Kötü diyen sorun yaşayan kişilerde var tabi. Size yazdığım zyxel modeli ile ilgili bir yorum bulamadım. Bende kararsızım açıkcası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı