Modem yandı

Belki de adaptör bozulmuştur. Yeni adaptörle deneyin. Adaptörler çok dandik olabiliyor.

Yeni adaptör denedim fakat sonuç aynı maalesef.

Kullandığınız akım korumalı prizin marka ve modeli neydi? Yanlış anlamayın, denk gelir falan, ona göre almayalım. Tek yapacağı iş buydu onu da yerine getirememiş, telefon aldım ama telefon etmiyor, bilgisayar aldım ama bilgi saymıyor gibi bir şey.

Kendim modem alırım onu kurdurturum daha iyi hocam 650 TL ne?

2. el olarak bakmaya başladım 100-250 TL arası bulunabiliyor büyük ihtimalle 2. el alacağım, teknik servis inceleme istedim onu bekliyorum. Yine de Türksat Kablonet gibi bir şirketin böyle yapmasına şaşırdım.

Ben iptal ediyorum o zaman diyeceksin. Cayma bedeli ne kadar çıkartıyorlar?

O mümkün değil hocam 2 yıllık taahhüte gireli 2 ay oldu çok yüksek cayma bedeli çıkartıyorlar bir nevi muhtacız.

2. el olarak bakmaya başladım 100-250 TL arası bulunabiliyor büyük ihtimalle 2. el alacağım, teknik servis inceleme istedim onu bekliyorum. Yine de Türksat Kablonet gibi bir şirketin böyle yapmasına şaşırdım.
LNB modemlerin o kadar ucuz olması imkansız. En aşağı 1000 liraya satılıyordu. Siz galiba ADSL veya VDSL modemlere bakıyorsunuz.

2. el sitelerinde gayet bulunabiliyor. Aynı marka ve model DOCSIS 3.0 destekli modem.
Hocam siz müşteri hizmetlerini arayın. Modem yandı felan demeyin. Bu sabah kalktım modem çalışmıyordu diyin. Gelip incelesinler.

Bugün sabah erkenden ekipler gelip inceleme yaptı, inceleme sonrası hatanın onlardan kaynaklandığını kabul ettiler ve modem ücretsiz şekilde değiştirdiler. Şu an stabil bir şekilde bağlanabiliyorum, yorumlarınız için teşekkür ederim.
Çok sevindim adınıza.

Yeni konular

Geri
Yukarı