Modemde internet yok

• Konuyu başlatan azyeq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 179

azyeq

Hectopat
Modem fotoğraftaki gibi. İnternet yok. Ne yapmak lazım? Fatura ödenmiş.

Dosya Ekleri

• IMG_0008.jpeg
    IMG_0008.jpeg
    87,9 KB · Görüntüleme: 37
Resetlemeyi denedin mi eğer denediysen DSL ışığını yakan küçük bir kablo olmalı o kablonun bir tarafında sakatlık olabilir 2 3 ay önce aynı şeyi yaşadım dls kablosunun çatıdaki yerinden biraz çıkmış yerine taktım geldi internet.

Resetlemeyi denedin mi eğer denediysen DSL ışığını yakan küçük bir kablo olmalı o kablonun bir tarafında sakatlık olabilir 2 3 ay önce aynı şeyi yaşadım dls kablosunun çatıdaki yerinden biraz çıkmış yerine taktım geldi internet.

Resetledim bir değişiklik yok internet sağlayıcımı aradığımda internetin var gözüktüğünü söylediler.

Hocam fiber mi? Eğer fiber ise ONT(modemin dışında bir kutu daha olacak fiber kablonun girdiği o kutuyu kastediyorum.) resmini atar mısınız?
Fiber değil hocam maalesef.

İnternet var gözüktüğünü söylediklerine göre eğer yanılmadılarsa kabloda bir bozukluk olabilir diye düşünüyorum.

Resetledim bir değişiklik yok internet sağlayıcımı aradığımda internetin var gözüktüğünü söylediler.

Fiber değil hocam maalesef.

İnternet var gözüktüğünü söylediklerine göre eğer yanılmadılarsa kabloda bir bozukluk olabilir diye düşünüyorum.

Hocam başka modemde deneyin.

Geri
Yukarı