Modemden bilgisayara uzanan kablo bağlanmalı mı?

erdem0666

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler bilgisayarı yeni aldım ve yeni modem aldım modem salonda kasa ise benim odamda salondan kasanın bulunduğu odaya ait hangi kablo ile bilgisayarıma bağlamalıyım? Söyler misiniz ve atacağım resimlerden kasanın hangi girişine takmalıyım? O kabloyu ve söyleyeceğiniz kabloda modem olduğu gibi kendini aktarır mı? İyi günler.

Bu da diğer resim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240524_112850.jpg
    IMG_20240524_112850.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240524_113110.jpg
    IMG_20240524_113110.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 24
Arkadaşlar iyi günler bilgisayarı yeni aldım ve yeni modem aldım modem salonda kasa ise benim odamda salondan kasanın bulunduğu odaya ait hangi kablo ile bilgisayarıma bağlamalıyım? Söyler misiniz ve atacağım resimlerden kasanın hangi girişine takmalıyım? O kabloyu ve söyleyeceğiniz kabloda modem olduğu gibi kendini aktarır mı? İyi günler.

Bu da diğer resim.
Beyaz kablonun yanındaki.
Modemde fiber varsa olduğu gibi aktarır.

Bu kasa gamegarajın kasası değil mi? Üstteki arkadaş doğru demiş.
gaming.gen.tr nin hocam

Beyaz kablonun yanındaki.
Modemde fiber varsa olduğu gibi aktarır.
anladım hocam teşekkür ederim modem fiber değil bina 35 yıllık olduğu için desteklemiyormus uğraştırıcı bi iş olduğu için mecbur hiper bağlattım hiper de de aynı durum geçerli mi peki

Salondan odaya yetişceğinden emin misiniz bunun.

100Mbps üstünü çok sağlıklı bir hızda vermez Hiper ama altı için kullanılabilir.
Salon ile odanızın arasının ne kadar olduğunu bilmiyorum :) 5 metre kısa kalabilir evet ama alıyorken ucuz diye başka markalara bakmayın. Kalite önemlidir. Ugreen tavsiyedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı