Modeme bağlananlar nasıl izlenir?

İstediğiniz mümkün fakat yasal olduğunu sanmıyorum.
İstediğim olay şirketlerde kuruluşlarda kullanılıyor güvenlik amaçlı olarak. Bende güvenlik amacı izlemek istiyorum şifrelerini çalmak yada kişisel verilerini çalma amacı gütmüyorum zaten. Biraz araştırdıktan sonra ihtiyacım olan şeyin ekstra 1 tane daha ethertnet kartı olduğunu anladım. Program önerileriniz için teşekkürler.

İstediğim olay şirketlerde kuruluşlarda kullanılıyor güvenlik amaçlı olarak. Bende güvenlik amacı izlemek istiyorum şifrelerini çalmak yada kişisel verilerini çalma amacı gütmüyorum zaten. Biraz araştırdıktan sonra ihtiyacım olan şeyin ekstra 1 tane daha ethertnet kartı olduğunu anladım. Program önerileriniz için teşekkürler.
Kesinlikle gerekmiyor yanlış araştırmışsın. Şu an sana aynı ağa bağlı olduğunuzda diğer kişilerin girdiği siteler dahil hesabı ele geçirip giriş sağlayabilecek 3 program adı ve linki verebilirim. Fakat yazılımlar kesinlikle yasal değil.

Kesinlikle gerekmiyor yanlış araştırmışsın. Şu an sana aynı ağa bağlı olduğunuzda diğer kişilerin girdiği siteler dahil hesabı ele geçirip giriş sağlayabilecek 3 program adı ve linki verebilirim. Fakat yazılımlar kesinlikle yasal değil.
Ne yapıcaz modeme kablosuz olarak bağlanılıyor. Kablosuz olarak bağlanan bilgisayarları nasıl takip edeyim. İkinci bir tane ethenet kartı alıcam ona acces point bağlayacam modemin loptopları acces point'e bağlıcam. İkinci ethenetten gelen tüm verileri arkadaşların önerdiği programlarla kayıt edeceğim. Çok uğraştım modem üzerinden hiç bir şekilde olmuyor. Bu programlarda kablosuz bağlananları takip edemiyor aygıt olmadığı için.

Ne yapıcaz modeme kablosuz olarak bağlanılıyor. Kablosuz olarak bağlanan bilgisayarları nasıl takip edeyim. İkinci bir tane ethenet kartı alıcam ona acces point bağlayacam modemin loptopları acces point'e bağlıcam. İkinci ethenetten gelen tüm verileri arkadaşların önerdiği programlarla kayıt edeceğim. Çok uğraştım modem üzerinden hiç bir şekilde olmuyor. Bu programlarda kablosuz bağlananları takip edemiyor aygıt olmadığı için.
Farketmiyor. Dediğim gibi Sniffer programları ile izleyebilirsin.
Kendi ağın olduğuna göre kötü bir amaç gütmüyorsun, güvenlik için kullanacaksındır umarım.

Sniff programı ile sadece kendimi izleyebiliyorum. Aygıtlar arasında ethenet var başka da yok. Ethernete benim bilgisayarım bağlı laptop kablosuz olarak bağlı bu yüzden direkt modem ile irtibatta benim bilgisayar ile irtibatı yok. Sniff program ağ izlemiyor aygıtları izliyor. Resimden gösterdiğim aygıta benim bilgisayarım bağlı kardeşim laptop ile kablosuz olarak modeme bağlanıyor onu nasıl takip edeceğimi açıklar mısın ?

ethetnet.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu programlar yasal değil. Forum kuralları gereği yasadışı öneri suç daha önce bu yüzden 2 kere ceza aldım, isim veremem. Araştırırsan bulursun. Sana var olduğunu söylüyorum.

MAC adreslerini ve kimlerin bağlı olabildiğini modem arayüzünden görebilirsin fakat senin dediğin türden birşey olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı