Modeme baglı kablolu yazıcı yazmıyor

yunuso

Picopat
Daha fazla  
USB kablolu yazıcıyı modeme bagladık modem ayarlarından yazıcıyı aktif ettik IP'den yazıcı ekleden yacıyı ekledik ama bir türlü çıktı alamıyoruz.

Modemin veriyi yazıcıya göndermesinde bir sorun olabilir. Modem arayüzündeki ayarları kontrol ediniz.

sürücüler tam normal usb çıkarıp leptopa takınca yazıyor takır takır

ama bizim amacımız şu ki leptoplara usb baglamadan tüm leptoplar çıktı alsın istedik
ondan modeme bagladık
Sürücü güncellemeleri tam mı ? Benim HP model yazıcım vardı yazmıyordu sürücüler eksik olduğu icin.
Neden modeme bağladınız? Ortak bir ağda farklı bilgisayarlara yazıcıyı paylaşmak istiyorsanız yazıcıyı windows üzerinden de paylaşabilirsiniz.
biliyorum fakat ortak agdan ekleyince windows baglanamıyor hatası veriyor bu windows10 un güncellemelerden dolayı bir sıkıntı var
Modemin veriyi yazıcıya göndermesinde bir sorun olabilir. Modem arayüzündeki ayarları kontrol ediniz.
herşey resimdeki gibi etkin modem ışıkları yanıyor usb e kadar

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    77,4 KB · Görüntüleme: 38
biliyorum fakat ortak agdan ekleyince windows baglanamıyor hatası veriyor bu windows10 un güncellemelerden dolayı bir sıkıntı var
Hocam hatanın çözümü bu sanırım, inceler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hatanın çözümü bu sanırım, inceler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sagol kardeş bunları denedim ama olmuyor
bu anlattıgım olayı köprü modundaki modeme kurduk acaba ondan mı çalışmıyor

Son düzenleme:

bu anlattıgım olayı köprü modundaki modeme kurduk acaba ondan mı çalışmıyor
Hocam bunu yazıcıyı paylaşacağın bilgisayarda yapacaksın. Sonra print servisleri var onları bir restart edersin. Sonra yazıcıyı paylaşacağın bilgisayardan bu yazıcıyı bulup bağlan diyeceksiniz.

Hocam bunu yazıcıyı paylaşacağın bilgisayarda yapacaksın. Sonra print servisleri var onları bir restart edersin. Sonra yazıcıyı paylaşacağın bilgisayardan bu yazıcıyı bulup bağlan diyeceksiniz.
onuda yaptım

resimdeki gibi hata diyor yazıcı ekledimi

Dosya Ekleri

• rt.JPG
    rt.JPG
    47,9 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı