Modeme dağıtıcı ile Wireless modem taktım. Wireless modemin arayüzüne nasıl girerim?

Daha fazla  
Merhaba. Apartmanın toplu olarak kullandığı kablolu modeme dağıtıcı ve onada Wireless modem taktım. Modemin ve benim takmış olduğum Wireless modemin markası aynı. Wireless modemin arayüzüne erişebilir miyim? İkisininde ip adresi 192.168.1.1 olması lazım; yani direk kablolu modemin arayüzü geliyor (anladığım kadarıyla; zaten çokta anlamam). İki modeminde arayüz şifresini bilmiyorum o yüzden şifre girerek de karşılaştıramıyorum. Wireless modemin küçük olan restart tuşuna basıp modem adını ve şifresini değiştirmem lazım yardımlarınızı bekliyorum.
Not: Modemlerin markası: ZyXEL. Dağıtıcının markası: Surecom.

192.168.1.1 buna girdiginizde kullanici adi sifre sorarsa:

admin

şifre: ttnet yazip girebilirsiniz. Ayarlarida kendi istediginiz gibi yapabilirsiniz ben sorunuzdan bunu anladim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim; fakat kendi taktığım modemin arayüzüne giremiyorum. Hep ana modemin arayüzüne giriyor. Peki kendi modemimin arayüzüne nasıl girebilirim? İkisi de 192.168.1.1. Az önce şansa girdi ama nasıl girdiğini anlamadım.

Benim direk internetime bağlı bir madamim var ve ikinci bi modem bağladım ama ikinci modemin ara yüzüne girmek istediğimde hep birimci modemin ara yüzüne bağlanıyor buna bi çare bulan varsa cevap bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı