Modemi başka odaya taşımak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam dostlar. Şimdi ben modemi alsam öbür odada güç ve adını bilmediğim bağlantısını yapsam çalışır mı?

Bu girişe evde aynı tip kablodan bağlasam da mı olmaz? Kablo kesmeyeceğim.

Dosya Ekleri

• 20201114_143813.jpg
    20201114_143813.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 40
Olmaz kardeş apartmanın altında dağıtıcı var, oradan Superonline veya Türk Telekom'un sunucu gibi adını tam hatırlamıyorum toplama yerinden sizin dairenize kablo geliyor. O kabloyu bir elektrikçi veya hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsan onlar gelip yapacaklar. Tutki yaptın sinyal alamazsın, özel aletleri var sinyal geldiği an kabloyu yapıyorlar yani sen yapamazsın.

Splittere giren kabloyu uzatıcaksın işte.
Olmaz kardeş apartmanın altında dağıtıcı var, oradan Superonline veya Türk Telekom'un sunucu gibi adını tam hatırlamıyorum toplama yerinden sizin dairenize kablo geliyor. O kabloyu bir elektrikçi veya hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsan onlar gelip yapacaklar. Tutki yaptın sinyal alamazsın, özel aletleri var sinyal geldiği an kabloyu yapıyorlar yani sen yapamazsın.

Yapabilir sen niye böyle söylüyorsun en basitinden kendi başıma yaptım. Salondan kendi odama 15 metre kablo ile terastan kendi odama getirdim.

Splittere giren kabloyu uzatıcaksın işte.

Yapabilir sen niye böyle söylüyorsun en basitinden kendi başıma yaptım. Salondan kendi odama 15 metre kablo ile terastan kendi odama getirdim.

Eve gelen kabloyu uzatabilirsin fakat toplayıcıdan gelen kabloyu yapamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı