Modemi resetledikten sonra internete bağlanamıyorum

Modem markası neydi?

Bilgilendirme: İnternet sağlayıcınızı ararsanız daha detaylı ve temiz destek alabilirsiniz.

Modemi aldığım şirketi ara onalr uzkatan sınyal gönderecektir o sinyalle yönlendırme yapılacaktır sornun 48 saatten az sürede cozulecektır. Benim de basımagleıyor aynısı cunku.

Modem Markası Mercusys müşteri hizmetlerini aradım ekip yollamamız lazım diyor
Böyle bi sorun olmuştu, ben yetkili servisten kullanıcı adı ve şifremi almıştım ve kendim girmiştim. Onlarda gelmeden halledebilir aslında ama belki modem markanızdan dolayı gelmeleri gerekiyor olabilir.

Kendim yapabilirim diyorsan;

Sitedeki adımları izleyerek arayüzüne giriş yap. Ardından kullanıcı adını ve şifreni iste yetkililerden. Bunları yaptıktan sonra, sen arayüzünün ekran görüntüsünü atarsın; biz nereye girmen gerektiğini gösteririz.

Böyle bir sorun olmuştu, ben yetkili servisten kullanıcı adı ve şifremi almıştım ve kendim girmiştim. Onlarda gelmeden halledebilir aslında ama belki modem markanızdan dolayı gelmeleri gerekiyor olabilir.

Sitedeki adımları izleyerek arayüzüne giriş yap. Ardından kullanıcı adını ve şifreni iste yetkililerden. Bunları yaptıktan sonra, sen arayüzünün ekran görüntüsünü atarsın; biz nereye girmen gerektiğini gösteririz.

Teşekkürler yetkililer ile görüşeceğim

Böyle bir sorun olmuştu, ben yetkili servisten kullanıcı adı ve şifremi almıştım ve kendim girmiştim. Onlarda gelmeden halledebilir aslında ama belki modem markanızdan dolayı gelmeleri gerekiyor olabilir.

Aradım fakat açan olmadı başka nasılsın çözebilirim internetim feniks.

Son düzenleme:
Belki mesai saatleri dışındalardır, açmamaları normal. Yarın tekrar çeşitli mecralardan ulaşmayı deneyin. Mağazalarını ziyaret edebilirsin ya da eve gelip kursunlar, başka yolu yok. Onarım ücretini telefonda sor, çok değilse ödeyip yaptırabilirsin. Bu arada markayı hiç duymamıştım hizmetleri kötü ise taahhüt biter bitmez kaç.

Belki mesai saatleri dışındalardır, açmamaları normal. Yarın tekrar çeşitli mecralardan ulaşmayı deneyin. Mağazalarını ziyaret edebilirsin ya da eve gelip kursunlar, başka yolu yok. Onarım ücretini telefonda sor, çok değilse ödeyip yaptırabilirsin. Bu arada markayı hiç duymamıştım hizmetleri kötü ise taahhüt biter bitmez kaç.

Taahhüt yok altyapı olmadığı için o internete geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı