Modemi resetledikten sonra modem kurulum işlemi

WukuWukong

Decapat
Daha fazla  
Müşteri hizmetleri bana kullanıcı adı ve şifre verdi fakat yine de giremiyorum. ISP için "diğer" seçmemi istedi. Internet kurulum yapmıyor o zaman, modem şifre ve kullanıcı adını algılayamıyormuş. Ben de görüşme bittikten sonra ISP için Türk Telekom seçtim internet geldi, bayağı yavaştı ama çalışıyordu. Ne yaptığımı bilmediğim için geri dedikleri şekle getirdim. Yine bağlanmadı. Ne yapmam gerekiyor? Müşteri hizmetleri bilgisiz mi? Tekrardan arayıp bu işlemleri yaptığımı söyleyeceğim.

Arayüze girdikten sonra hızlı kurulum seçeneği varsa oradan kurabilirsin. Kurulum sonra internetin yavaşsa bu firmanla alakalıdır.

Arayüze girdikten sonra hızlı kurulum seçeneği varsa oradan kurabilirsin. Kurulum sonra internetin yavaşsa bu firmanla alakalıdır.
Hocam kuruyorum, "Üzgünüz, İnternet bağlı değil. Lütfen parametrelerinizi tekrar yapılandırın" diyor. Müşteri hizmetleri ekiplere haber vermiş onlar gelecekmiş. Benim çözmem lazım geceye kadar. Yardım edebilir misiniz bilginiz var mı acil yardım gerekiyor.

Hocam kuruyorum, "Üzgünüz, İnternet bağlı değil. Lütfen parametrelerinizi tekrar yapılandırın" diyor. Müşteri hizmetleri ekiplere haber vermiş onlar gelecekmiş. Benim çözmem lazım geceye kadar. Yardım edebilir misiniz bilginiz var mı acil yardım gerekiyor.
Kurulumu doğru yaptıktan sonra halen bunu diyorsa beklemen gerekli. DSL ışığı yanıyor mu modem üzerinde?

Kurulumu doğru yaptıktan sonra halen bunu diyorsa beklemen gerekli. DSL ışığı yanıyor mu modem üzerinde?
Hocam geç cevap verdim kusura bakmayın, DSL diye belirtmiyor fakat Internet yok. Kablosuz ağ var güç ışığı yanıyor, modemin üstünde başka bir tane daha var yanıyor. DSL vb. yazısı yok ondan anlayamadım. Sanırım DSL ışığı o. Ağ yok internet yok.

Hocam müşteri hizmetlerinin dediğini yapmadım sorun düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı