Ücretsiz Moderasyon ve eğlence Discord botumu test edecek kişiler arıyorum

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Botum beta aşamasında. Test edecek kişileri arıyorum. Test etmeniz bana çok destek olur. Birkaç kişi seçmeyeceğim herkes deneyebilir. Şimdi komutlara geçelim.
Unutmayın Discord botum beta aşamasında. %100 güvenli bir bottur.
Davet linki: Thor Bot
Prefix: t!
Bot adı: Thor bot.
Komutlar:

komutlar.PNG

Mute komutları vs. çalışır durumda.

test2.PNG

test3.PNG

Evet. Botumun ban komutları da çalışıyor. İsterseniz test sunucusu açıp deneyebilirsiniz. Fotoğraf koyamayacağım maalesef. Sorunlar olabilir.
%100 ücretsizdir ve satın alım gibi bir şey yoktur. Yani serbest bir şekilde komutları kullanabilirsiniz.
Kullanan herkese teşekkür ediyorum. Botun yardım menüsünün çok iyi görünmediğini biliyorum fakat düzeltmeyi planlıyorum. Unutmayın daha beta aşamasında.

Güncelleme: Çok daha fazla komut eklendi. Yardım menüsü kolaylaştırıldı. Davet linki yenilendi. bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hazır komutlara benziyor. Siz mi yaptınız?
Evet. Komutların bazılarında yardım aldım tabiki fakat Anrdoid'de olan bir bot yapım uygulaması yardımıyla yaptım. Orada da kodları yazmak çok kolay.

Evet. Komutların bazılarında yardım aldım tabiki fakat Anrdoid'de olan bir bot yapım uygulaması yardımıyla yaptım. Orada da kodları yazmak çok kolay.
Hangi dili kullandınız? Discord'da yayılan hazır komutlar çünkü bunlar.

Hangi dili kullandınız? Discord'da yayılan hazır komutlar çünkü bunlar.
BDScript. Bu arada hazır olduğunu düşündüğünüz kodları yazar mısınız?

BDScript. Bu arada hazır olduğunu düşündüğünüz kodları yazar mısınız?
Attığınız "mute" komutu yüzünden öyle dedim. Belki sıfırdan kendiniz yazmış olabilirsiniz ama hem klasikleşmiş hem de her yerde yayılmış kodlara çok benziyor.

Attığınız "mute" komutu yüzünden öyle dedim. Belki sıfırdan kendiniz yazmış olabilirsiniz ama hem klasikleşmiş hem de her yerde yayılmış kodlara çok benziyor.

Screenshot_15.png

Bu kullandığım programda kodlar çok kolay yazılıyor. Yani hiç kodlama bilmeyen biri bile yapabilir. Gördüğünüzü düşünüyorum ki kod çok anlaşılır. Hatta bir yandan hazır kod kullanıyor gibi olabilirim. Sebebi ise "$mute" komutunu koyduğum zaman o kodu tek bir cümleyle muteleme işlevine sokabiliyorum. Bundan başka dillerde böyle bir şey var mı bilmiyorum.

Ekran Resmi 2022-07-19 20.52.34.png

Sadece mesaj geliyor, embed yok. İlginç.

Ekran Resmi 2022-07-19 20.58.59.png

Hataları ortaya atıyor.

Daha saçma kısım Premium 15TL. Keşke ilk önce en basit olarak Discord.JS öğrenip adamakıllı bir bot yapsaydınız. Bot işi uygulama vb. yerlerden olmaz.

Eki Görüntüle 1456519

Sadece mesaj geliyor, embed yok. İlginç.

Eki Görüntüle 1456528

Hataları ortaya atıyor.

Daha saçma kısım Premium 15TL. Keşke ilk önce en basit olarak Discord.JS öğrenip adamakıllı bir bot yapsaydınız. Bot işi uygulama vb. yerlerden olmaz.
Hocam Davet linkinden kaynaklı olabilir. Yeniledim. Bu arada şu anlık Premiumu kaldırdım. Artık komutlar ücretsiz. Bu arada bu bot zaten çok genel kullanım için değil ve beta aşamasında. Bu hataları teker teker düzelteceğim. Yaşattığım sorundan dolayı üzgünüm :( Bu arada sorun olursa buraya yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı