Moderatör Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"X cezam var, başvurum kabul olur mu" veya "Y cezamdan dolayı başvurum kabul olmaz bence" diye tartışmak yerine başvuru yollasanız daha iyi olmaz mı? Şartlar zaten konu mesajında belirtilmiş, bir iki kritere uymuyorsanız da belki kabul olur diye başvuru yaparsınız.

Niye böyle diyorum, çünkü daha net bir yanıt alırsınız başvuru yaparak. Ya olumsuz olduğu için dönüş yapılmaz ya da kabul edilirsiniz. :)

Sabah saatleri güzeldir 😉 Ekibe yeni katılacak moderatör(ler)e şimdiden iyi görevler dilerim.

"X cezam var, başvurum kabul olur mu" veya "y cezamdan dolayı başvurum kabul olmaz bence" diye tartışmak yerine başvuru yollasanız daha iyi olmaz mı? Şartlar zaten konu mesajında belirtilmiş, bir iki kritere uymuyorsanız da belki kabul olur diye başvuru yaparsınız.

Sabah saatleri güzeldir 😉 ekibe yeni katılacak moderatör(ler)e şimdiden iyi görevler dilerim.

Çok evvelden gönderdim sonrasından nazar mı değdi anlamadım. Galiba 4 ay önce gönderdim başvuruyu.

"X cezam var, başvurum kabul olur mu" veya "Y cezamdan dolayı başvurum kabul olmaz bence" diye tartışmak yerine başvuru yollasanız daha iyi olmaz mı? Şartlar zaten konu mesajında belirtilmiş, bir iki kritere uymuyorsanız da belki kabul olur diye başvuru yaparsınız.

Niye böyle diyorum, çünkü daha net bir yanıt alırsınız başvuru yaparak. Ya olumsuz olduğu için dönüş yapılmaz ya da kabul edilirsiniz. :)

Sabah saatleri güzeldir 😉 Ekibe yeni katılacak moderatör(ler)e şimdiden iyi görevler dilerim.
Keşke olabilsek hocam, şahsen foruma daha iyi hizmet etmek istiyorum. Moderatör olabileceğimi de düşünüyorum.

Sizin gibi moderatörler lazım buraya.

1000 gönderim olmadığı için başvuramıyorum... Üzdün Admin. :)

Hayır, macOS moderatörlüğü alımı farklı konudan yapılmakta.
Hocam torpil yok mu :D 13 yaş moderatör olsun bir tane 😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı