Moderatör Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu son mesajlarda hedefinden şaşmış. Şartlar konulmuş bu şartlar içerisinde bence sitenin en çok ihtiyaç duyacağı şey online süresidir. Burada gerçekten çok vakit harcayan üyenin haliyle fazla mesajı vardır. Bu üyenin uyarı ceza alma oranı doğal olarak mesajı az olandan fazladır. Şartlar üzerinden konuşursak 1000 mesajı olup aynı sebepten 4 uyarı ceza alan, sitede 3 saat aktif olan kişinin mi siteye daha fazla faydası dokunur yoksa 10.000 mesajı bulunup aynı sebepten 10 uyarı ceza alan, sitede 6 saat aktif olan üyenin mi daha fazla dokunur? Ben sitede gerçekten emek harcayan ve fazlasıyla aktif olan üyelerin şayet niyetleri varsa şartlardaki son madde gereği görev alamayacak olmalarının sitenin yararına bir şart olduğunu düşünmüyorum. Eğer bir şart konacaksa da üyenin mesaj sayısına göre uyarı ceza oranı tutulmalıdır tek rakamda sabitlenmemelidir.

Konu son mesajlarda hedefinden şaşmış. Şartlar konulmuş bu şartlar içerisinde bence sitenin en çok ihtiyaç duyacağı şey online süresidir. Burada gerçekten çok vakit harcayan üyenin haliyle fazla mesajı vardır. Bu üyenin uyarı ceza alma oranı doğal olarak mesajı az olandan fazladır. Şartlar üzerinden konuşursak 1000 mesajı olup aynı sebepten 4 ceza alan, sitede 3 saat aktif olan kişinin mi siteye daha faydası dokunur yoksa 10.000 mesajı bulunup aynı sebepten 10 ceza alan, sitede 6 saat aktif olan üyenin mi daha fazla dokunur? Ben sitede gerçekten emek harcayan ve fazlasıyla aktif olan üyelerin şayet niyetleri varsa şartlardaki son madde gereği görev alamayacak olmalarının sitenin yararına bir şart olduğunu düşünmüyorum. Eğer bir şart konacaksa da üyenin mesaj sayısına göre uyarı oranı tutulmalıdır tek rakamda sabitlenmemelidir.
Haklı, bence de böyle olmalı.

Vay be, bugünlere de mi düşecektin Recep Abi? :D

Bence en iyisi "Türk Dili ve Edebiyatı" okuyan bir arkadaşı alın siz.

Şu anki kadroda 1000 mesajın epey altında olan bir moderatör mevcut değil mi? Neden böyle bir kriter çizdiğinizi anlamadım.
Bahsettiğiniz kişi macOS moderatörü. Diğer başlıklarla bir bağlantısı yok.

Şartlar üzerinden konuşursak 1000 mesajı olup aynı sebepten 4 uyarı ceza alan, sitede 3 saat aktif olan kişinin mi siteye daha fazla faydası dokunur yoksa 10.000 mesajı bulunup aynı sebepten 10 uyarı ceza alan, sitede 6 saat aktif olan üyenin mi daha fazla dokunur?
Şahsi fikrimi belirteyim. Öyle bir üyeye direkt kendileri ulaşırlar zaten. 10000 mesajı olup da hala daha yetkililerin aklında üye hakkında "Bu arkadaşı moderatör yapabiliriz." düşüncesi oluşmamışsa zaten gerek kalmaz başvurusuna. :)

Bahsettiğiniz kişi macOS moderatörü. Diğer başlıklarla bir bağlantısı yok.

Şahsi fikrimi belirteyim. Öyle bir üyeye direkt kendileri ulaşırlar zaten. 10000 mesajı olup da hala daha yetkililerin aklında üye hakkında "Bu arkadaşı moderatör yapabiliriz." düşüncesi oluşmamışsa zaten gerek kalmaz başvurusuna. :)

Demek istediğim o şart gereği ben zaten gerekli şartlara uymuyorum diyerek kendilerinin başvurmamasıdır. Oldu ki başvurdu senin şu kadar cezan varmış diye yanıt gelmesi ya da iplenmemek hiç hoş olmaz sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı