Moderatörlerdeki ego problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazılarını kanka yazdıkları için linç ediyor. Bence bu hiyerarşi çok gereksiz. Açıkçası burası herkesin yardım isteyebileceği bir site olmalı ben ara sıra bu itici tutumlarla karşılaştığımda siteden soğudum açıkçası.

Son düzenleme:
Bazılarını kanka yazdıkları için linç ediyor. Bence bu hiyerarşi çok gereksiz. Açıkçası burası herkesin yardım isteyebileceği bir site olmalı ben ara sıra bu itici tutumlarla karşılaştığımda siteden soğudum açıkçası.
Ben mesaj atarken çok geriliyorum :D Tabi bunun sebebi daha çok üyeler olmak üzere biraz da moderatörlerden kaynaklı.

Peki yeni giriş yaptığım için soruyorum bilgisizliğime verin bu hiyerarşinin anlamı nedir? Burası insanların etkileşime geçip birbiri ile yardımlaştığı bir platform değil mi? Cidden iyi mod görmedim desem yalan olur gördüm, çok yardımcı da oldular sağ olsunlar ama bir mantığa bindiremedim bilgisayar hatta telefon alımına kadar her şeyde yardımcı olanlar da var keşke birazcık daha şu mod alım işlemlerinde kullanıcı yorumlarına da dikkat etseler.

Açıkla diyorum; "3. kez söylüyorum üslubunuz bozuk" diyorsun. Evet 3. kez söylüyorsun ve aynı şeyi tekrar ediyorsun. Neden bozuk diyorum, açıklamak yerine aynı cümleyi tekrarlıyorsun.

Son kez soruyorum, neden üslubumun bozuk oldugunu acılayacak mısın? Nasıl bir kibarlık anlayışınız var bilmiyorum ama benim "kibarlık" anlayışımla uyuşmadıgı kesin.

Şu ana kadar moderatörlük yetkilerimden hangisini kullanarak diğer kullanıcıları ezdim veya aşağıladım da beni moderatör olmamla suçlamaya çalışıyorsunuz?

Peki yeni giriş yaptığım için soruyorum bilgisizliğime verin bu hiyerarşinin anlamı nedir? Burası insanların etkileşime geçip birbiri ile yardımlaştığı bir platform değil mi? Cidden iyi mod görmedim desem yalan olur gördüm, çok yardımcı da oldular sağ olsunlar ama bir mantığa bindiremedim bilgisayar hatta telefon alımına kadar her şeyde yardımcı olanlar da var keşke birazcık daha şu mod alım işlemlerinde kullanıcı yorumlarına da dikkat etseler.
Bence bu işin moderatörlükle alakası yok kişilikle alakası var. İnsanlar sanal ortamdan aldığı güç ile böyle hareket edebiliyorlar. O kişileri cezalandırmak ise moderatörlere düşüyor. Bazı yetkili kişiler bile acayip kapabiliyor üyeleri maalesef.

Merhaba öncelikle,
Ben size yönelik bir şey söylemedim ama yeni açılan konulardan birinde bir arkadaşımız bir moderatör ile kanka diye konuştuğu için linç ediliyor işte ben bunu anlamıyorum. Arkadaşımızın yaşı küçük de olabilir psikolojisini bozabilir ben buna karşıyım ben sana değil ama diğer mod arkadaşlara sesleniyorum lütfen karşınızdaki insanın da kim veya kaç yaşında olduğunu düşünerek cevap verin ben bundan sonra böyle olacağını umut ediyorum.

Ben sadece moderatör arkadaşların, konu açacağımız zaman başlıkta ne yazıyorsa onu ellemeden içeriğindeki mesajı kontrol edip onaylamalarını istiyorum. Ya da direkt konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar, konu açmak istediğimiz başlıklara müdahale etmesinler. Uzun zaman önce bir konu açmıştım "Realme 5i 5GHZ Wi-Fi Bağlanma" şeklinde başlığı vardı. Başlığı düzenleyen arkadaş sanırım içinden "İki defa 5 yazmış dur düzeltiyim hemen müdahale etmeliyim" dedi sanırım ama orada yazan 5 GHZ frekans, 5i ise telefonun modeliydi :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı