Moderatörlüğün Hayırlı Olsun YiğitGençer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Su Mac sistemini bir sevemedim gitti. Ama doldurulmasi en zor alanlardan biri bence, bu yüzden Mac bölümüne yetkili arkadaslar mumla araniyor sanirim. Windows icin yetkili aransaydi belki yüzlerce secenek olurdu elimizde ama konu Mac icin olunca böyle oluyor.
Arayan degil aranan kisi @Yiğit Gençer

Hayirli ugurlu olsun göreviniz :)
Çok teşekkür ederim. @Neşeli Enginar

Merak ettiğim şu: mod olmak için 1000 mesajın üstünde olmak mı gerekiyor yoksa Recep Baltaş'ın dediği gibi yetenek mi var sende? :D
Çok öncen iAtkos imajları yapımına yardım etmiştim. Daha sonra da Niresh imajlarına yardım etmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh veya macOS öğrenebilirsem umarım ben de olabilirim fakat moderatör olmanın birçok kuralını çiğniyorum.

Ben Hackintosh işinde Iatkos'un kurulduğu zamandan beri varım ama bazen benim de takıldığım noktalar olabiliyor. Önemli olan gerçekten meraklı olmaktır.

Kemal alkın zamanında imaj dosyaları yayınlıyordu, sizin de öyle bir projeniz var mı? Hayırlı olsun bu arada.

Çok teşekkürler. Evet imaj projem var. Çok yakında sizlerle olacaktır. Ama sizler için özel bir EFI oluşturduğumdan dolayı biraz uzun sürecektir. Daha öncesinde yabancı forumda EFI dosyam çalındı ama neyse ki eski bir EFI dosyasıydı.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. macOS bölümü uzun zamandır boştaydı ve @MF bakıyordu bir süredir. İatkos ekibiyle de zamanında bağınızın olduğunu duymak güzel.

Hayırlı olsun tekrardan. @Yiğit Gençer

Çok teşekkürler. Hepinize destek vermek için buradayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı