Moderatörün arkadaş kayırması ve gereksiz ban

Moderatörün gereksiz ban atması ve arkadaş kayırmasında

• Haklı mıyım?

Oy: 0 0,0%
  • Haksız mı?

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Sayın Technopat üyeleri,
Malumunuz bu günlerde çokça şikayet var ben de dile getireyim dedim. İlk önce gereksiz banla başlamak istiyorum;
7.PNG
Gördüğünüz mesajdan hakaret yedim :D. Şimdi hakareti bulabilen var mı? @Recep Baltaş ? Konuda tek hakaret ''cahil'' algılanabilir ama biz bu kelimeyi konularda hep dile getiriyoruz. ''Cahil'' kelimesinin hakaret olduğunu dün gördüm. Göremediğim hakaret kelimesi varsa söyleyebilirsiniz. Ayrıca Recep beye ulaşamama, site altında ''Bize Ulaşın'' ibaresinin boşa konulmuş olması da üzücü.
8.PNG
Bu cezanın da doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu siteye girdiğimden beri ülke konularında bitap düşmüş insanlara bu tür cevaplar yazarım ama sadece bu arkadaşta ceza yiyorum :D. Dikkatlice de bakarsanız tartıştığım arkadaş, yaşlı kesime hakaret ediyor.

Bir diğer husus ise arkadaş kayırma.
Kendini Atatürk' ün hizmetinde, aşırı milliyetçi biri sanan kişiyle münasebete girdim. Toplumumuzda ki kişiler biliyorsunuz ki yurtdışına gitmeyi kafalarına koymuşlar. Ben de PP'sinde Atatürk' ün resmi bulunan, dilinden milliyetçiliğini yayan kişinin ''gidecem buradan'' demesi koydu. Çünkü vatanını bu kadar seven birisinin bu düşüncede olması sinirlendirdi. Normalde tartışma yaratmazdım lakin dediğim gibi PP' sinden ve atıp tutmalarından ötürü kendisiyle tartışmaya girdik;
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG
5.PNG
6.PNG
7.PNG
Ceza yediğim metni okursanız daha da anlam kazanır tartışma. Ben bu tartışmaları hep yaşadım ama şöyle ki buraya katıldığımdan beri hep ben ban yedim, karşı taraf yoluna devam etti. Şimdi bu moderatörün yaptıklarına ne denilecek? Adam kayırma bence ama taraflı moderatörlere ne yapılacak? Ayrıca ülkemi seviyorum ayaklarını yapan insanları da ifşalanmalı bundan sonra. Bence siteden kalıcı ban bile yemeli ama benim tek derdim bu haksızlığa moderatörlerin başındaki ve ya -ler ne düşünüyor? Sizler ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler, iyi sosyaller.

Merhaba.

Sayın Technopat üyeleri,
Malumunuz bu günlerde çokça şikayet var ben de dile getireyim dedim. İlk önce gereksiz banla başlamak istiyorum;
Eki Görüntüle 1398147
Gördüğünüz mesajdan hakaret yedim :D. Şimdi hakareti bulabilen var mı? @Recep Baltaş ? Konuda tek hakaret ''cahil'' algılanabilir ama biz bu kelimeyi konularda hep dile getiriyoruz. ''Cahil'' kelimesinin hakaret olduğunu dün gördüm. Göremediğim hakaret kelimesi varsa söyleyebilirsiniz.

Buradaki ifade hakaret sayılmayabilirmiş.

Ayrıca Recep beye ulaşamama, site altında ''Bize Ulaşın'' ibaresinin boşa konulmuş olması da üzücü.

Olay daha dün yaşanmış. Bize ulaşın kısmını kullanan kişi sadece siz değilsiniz.

Eki Görüntüle 1398169
Bu cezanın da doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu siteye girdiğimden beri ülke konularında bitap düşmüş insanlara bu tür cevaplar yazarım ama sadece bu arkadaşta ceza yiyorum :D. Dikkatlice de bakarsanız tartıştığım arkadaş, yaşlı kesime hakaret ediyor.

Uyarı doğru.
Konu başlığı: Beyazıt Kapalı Çarşı'da çatışma çıktı
Mesajınızın neresinde bu durumla ilgili yorum var? Karşınızdaki kişiyle ideolojik çatışmaya girmişsiniz sadece, konuyla alakası yok.

Bir diğer husus ise arkadaş kayırma.
Kendini Atatürk' ün hizmetinde, aşırı milliyetçi biri sanan kişiyle münasebete girdim. Toplumumuzdaki kişiler biliyorsunuz ki yurt dışına gitmeyi kafalarına koymuşlar. Ben de PP'sinde Atatürk'ün resmi bulunan, dilinden milliyetçiliğini yayan kişinin ''gidecem buradan'' demesi koydu. Çünkü vatanını bu kadar seven birisinin bu düşüncede olması sinirlendirdi. Normalde tartışma yaratmazdım lakin dediğim gibi PP'sinden ve atıp tutmalarından ötürü kendisiyle tartışmaya girdik;
Eki Görüntüle 1398171
Eki Görüntüle 1398172
Eki Görüntüle 1398173
Eki Görüntüle 1398174
Eki Görüntüle 1398175
Eki Görüntüle 1398176
Eki Görüntüle 1398147
Ceza yediğim metni okursanız daha da anlam kazanır tartışma. Ben bu tartışmaları hep yaşadım ama şöyle ki buraya katıldığımdan beri hep ben ban yedim, karşı taraf yoluna devam etti. Şimdi bu moderatörün yaptıklarına ne denilecek? Adam kayırma bence ama taraflı moderatörlere ne yapılacak? Ayrıca ülkemi seviyorum ayaklarını yapan insanları da ifşalanmalı bundan sonra. Bence siteden kalıcı ban bile yemeli ama benim tek derdim bu haksızlığa moderatörlerin başındaki ve ya -ler ne düşünüyor? Sizler ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler, iyi sosyaller.

Karşı taraf uyarı almamış gibi konuşuyorsunuz da nereden biliyorsunuz uyarı almadığını?
Yazdıklarınız konu başlığı ile alakalı değil, uyarı bu yüzden her iki tarafa da verildi ve konuyla ilgisiz mesajlar silindi.

Farklı bir konuyu tartışacaksanız yeni konu açmak zorundasınız. Konu açtınız da biz mi onaylamadık?

Bu kadar basit bir kuralı anlamak istemeyip uyarı alınca da moderatörlere iftira atmak size ya da bize ne kazandırıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı