Modern uygulamalar yüklenebilecek tuşlu telefon önerisi

gahata

Femtopat
Daha fazla  
Normalde iPhone kullanıyorum ama son yıllarda gelen yeni iOS sürümleri aşırı gereksiz ve akıllı telefonlardan sıkıldım. Sosyal medya kullanımını da kısıtlamak istiyorum. WhatsApp çalıştırabilen bir telefon arıyorum. Alcatel önerildi, Google'da arayınca ama onların kapasitesi aşırı düşük, boyutları küçük ve diğer özellikleri de aşırı eski duruyor.

Xiaomi Qin serisini duydum ama hiçbir yerde bulamadım, sanırım yurt dışında satılıyor. Android 11 sanırsam en az, gerektiğinde başka uygulamaları da yüklemem gerekebilir, GSL okuduğum için Pinterest vs. gerekiyor.

Bir de sanırsam Türkiye'de satıldığını düşündüğüm BlackBerry Priv var ama Android sürümü düşük olduğunu düşündüğüm için tavsiye edilir mi bilmiyorum.

Benzeri Android ile çalışan tuşlu telefon önermeniz mümkündür umarım, teşekkürler.

IMG_5701.jpeg
IMG_5702.jpeg

Hocam sarı sitede bulabilirsiniz Qin serilerini.

Qin f22 pro'da gözüm var ancak getiren olsa da çok pahalı satarlardı. Şu an sarı sitede en fazla f22 satılıyor ama donanımı pek yeterli gelmedi (16gb rom ve 2gb ram düşündürücü)ve 8bin küsür etmez bence. Keşke f22 pro alma şansınız olsaydı.

Qin f22 pro'da gözüm var ancak getiren olsa da çok pahalı satarlardı. Şu an sarı sitede en fazla f22 satılıyor ama donanımı pek yeterli gelmedi (16gb rom ve 2gb ram düşündürücü)ve 8bin küsür etmez bence. Keşke f22 pro alma şansınız olsaydı.
neyse ki oyun oynamıyorum telefonlarda, en fazla video izliyorum ve ya mesaj yazıyorum ama bunları kısıtlayacak ise biraz işime gelmiş olur, ama evet fiyatı neredeyse şu an kullandığım telefona yakın (SE 2020)

neyse ki oyun oynamıyorum telefonlarda, en fazla video izliyorum ve ya mesaj yazıyorum ama bunları kısıtlayacak ise biraz işime gelmiş olur, ama evet fiyatı neredeyse şu an kullandığım telefona yakın (SE 2020)
Hocalarım bende bu telefona göz koydum da ne yaptınız acaba? Aldınız mı? Değer mi?

Hocalarım bende bu telefona göz koydum da ne yaptınız acaba? Aldınız mı? Değer mi?
Tuşlu telefon takıntım bittiğinden çoktan unutmuştum. Olmayan kamera ve tuşlarla not yazmak zor olduğundan şimdilik vazgeçtim. Alma isteğinizi bilmediğimden 9000 liraya(f22'ye göre ucuz ama) değer mi bilemiyorum.

Tuşlu telefon takıntım bittiğinden çoktan unutmuştum. Olmayan kamera ve tuşlarla not yazmak zor olduğundan şimdilik vazgeçtim. Alma isteğinizi bilmediğimden 9000 liraya(f22'ye göre ucuz ama) değer mi bilemiyorum.
Öğrenciyim hocam minimalizmi benimsemeye çalışıyorum çok cihazlarda vakit kaybetmemeye ondan sordum. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı