Modern Warfare 2 görüntü bozukluğu

İşletim sistemi
Windows 10

Killian

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gigabyte rtx 3060 ti gaming oc- 16gb ram- ryzen 5 5600x- b450ms2h- 1tb samsung evo 870 ssd- 500gb m2 ssd wd
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060 Tİ Gigabyte Gaming OC
Anakart
B450M s2h
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Arkadaşlar sizce bu görüntü normal midir? Tüm ayarlar ultrada hiç kasmadan oynuyorum diğer oyunlarda böyle bir şey yok normal değilse nasıl düzeltirim?

Buradaki sorundan kastım silahın üzerindeki ve eldivendeki nokta nokta bulanıklar bu arada anlamayan olursa diye.

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-27_020221690.png
    resim_2023-04-27_020221690.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizce bu görüntü normal midir? Tüm ayarlar ultrada hiç kasmadan oynuyorum diğer oyunlarda böyle bir şey yok normal değilse nasıl düzeltirim?

Buradaki sorundan kastım silahın üzerindeki ve eldivendeki nokta nokta bulanıklar bu arada anlamayan olursa diye.
Merhaba oyunun youtubeda Walkthrough'a bakınca gördüm onlarda da aynı durum var. Büyük ihtimal oynadığınız bölümdeki efekten kaynaklanıyor. İlerleyen bölümlerde aynı sorun varsa tekrar ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Hocam bence gerçekçi çünkü gece görüşü zaten böyle gösterir :D

Hocam bu durum bazi noktalardada boyle gozukuyorda sorunu biraz cozdum gibi DLSS kapadim dlaa açtım duzeldi ama goruntu kalitesi bir tik daha kotu gibi DLSS'e gore.

Geri
Yukarı