Modern Warfare 2019 hala alınır mı?

Hocam en az 500 600 tl civarı çıkar. Şuan 2019 %50 indirimde 300 tl. Fiyat farkı çıkacaktır bence şimdiden alayım hem sararsa yenisini de alırım elim alışsın :D.

MW 2019 çok güzel bir oyun ama almak artık mantıklı değil. Ekim ayında MW 2 çıkıyor ve nerden baksan 3 oyun eski olan bir oyun alacaksın. (MW 2019>Cold War>Vanguard>MW 2). Evet oyun hala güzel fakat oyuncu kitlesi Ekim'de baya düşecek, bazı modlar şu an bile hemen dolmuyor, seni bekletiyor.

Hocam en az 500 600 TL civarı çıkar. Şu an 2019 %50 indirimde 300 TL. Fiyat farkı çıkacaktır bence şimdiden alayım hem sararsa yenisini de al.

Hocam en az 500 600 TL civarı çıkar. Şu an 2019 %50 indirimde 300 TL. Fiyat farkı çıkacaktır bence şimdiden alayım hem sararsa yenisini de alırım elim alışsın :D.

Vallahi ben de hikayesini çok oynamak istiyorum ama sadece hikayesine 300 TL vermek bilemiyorum yani.

Vallahi ben de hikayesini çok oynamak istiyorum ama sadece hikayesine 300 TL vermek bilemiyorum yani.

Hikayesi güzel. Youtube'dan izlemek belki açlığını giderir :D Hiç olmadı günlük 30-40 TL'ye kiralayanlar var, onlara bir bak.

Bu arada CoD'un en eğlenceli modu açık ara Rebirth şu anda. Ücretsiz oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı