Modern Warfare 2'yi Full HD Extra ayarlarda oynatabilecek bir ekran kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama son 1 yıldır donanım dünyasını takip edemiyorum okul yüzünden. HD4xxx serisinden beri takip edemiyorum ekran kartlarını. PC'mde şuan ATI Radeon HD4850 var. Gayet memnunum ama bazı oyunlarda problem de çıkarmıyor değil. Modern Warfare 2'yi Full HD Extra ayarlarda oynatabilecek bir ekran kartı olmasını istiyorum ama çok pahalı olmasın yani eski HD4870 gibi olsun ama 5xxx serisinden. Ne önerirsiniz? Bilgisayarım Core 2 Duo E6300 1.86 GHz, 2GB DDR2 RAM; ATI Radeon HD4850; Win 7 x86 konfigürasyonlu. Eskiden 1366x768 çözünürlükte bir takılma yaşamıyordum ama FullHD çözünürlük yaptıktan sonra bilgisayarım Windows'ta takılmaya başladı. Ne neden olabilir? İşlemci mi?

Sana tavsiyem en azından bir HD 5750 olacaktır. Daha iyisini istersen HD 5770 de alabilirsin. Yakında HD 5830 çıkacağını da hatırlatayım. Full HD için sanırım monitörü değiştirdin. Tavsiyem ekran kartı sürücünü güncellemen. En son Catalsyt 10.3’ü kurup bir bak bakalım sorun düzelecek mi. Bu arada işlemcin ve RAM’in biraz yavaş kalıyor. Oyunlardaki darboğaz ekran kartın değil bu iki bileşenlerin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı