Modern Warfare warzone açılmıyor dev error 6328

İşletim sistemi
Windows 10

VARTOLUYAMAC

Centipat
Daha fazla  
Ben oyuna giriş yapıyorum. Oyun açılıyor, ana menüye gelmeden oyun donuyor. 10 saniye sonra "dev error 6328" hatası veriyor ve kapanıyor. Kendiliğinden güncellemelerim her şeyim tam. Windows olsun AMD olsun. Oyunun kendisi olsun. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün arkadaşlar 1 el girdik. Daha sonra 3-4 kere daha girdik fakat ona hiçbir şey olmazken ben hem Dev error yedim hem de Disc read error yedim. Oyun baya sıkıntılı şu sıralar.

Bu sorunun kesin bir çözümü yok. Bir çok yolu var. Deneye deneye çözüme ulaşabilme ihtimalin var, oda zor. Güncelleme beklemek en sağlıklısı. Şu an için oyun hem amd hem nvidia kanadında sıkıntılı.

.
Bu sorunun kesin bir çözümü yok. Bir çok yolu var. Deneye deneye çözüme ulaşabilme ihtimalin var, oda zor. Güncelleme beklemek en sağlıklısı. Şu an için oyun hem amd hem nvidia kanadında sıkıntılı.
her yolu dendeim fakat bir hayırlı sonuç halen alamadım
bide şşöyle bir sorunum var 2 ekran kullanıyorum ana ekranda açılmıyor oyun yan ekranda açılıyor istiyorumki ana ekranda açılsın oyun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı