Modlanmiş Windows 10 lisans Key kabul eder mi?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar 2 gun once sistemime asagidaki videoda bahsedilen modlu Win 10 sistemi kurdum modlanmis sistem Key kabul eder mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet arkadaslar 2 gun once sistemime asagidaki videoda bahsedilen modlu Win 10 sistemi kurdum modlanmis sistem Key kabul eder mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar orijinal Windows 10 değildir ve içerisinde zararlı yazılımlar virüsler keylogger vb. Olabilir bence en iyisi orijinal Windows 10 20H2 temiz kurulum yapın ben dün yaptım ve internette biraz araştırınca çalışan bir Key bulabiliyorsunuz(ben dün 2 Key denedim 2. çalıştı ve Windows 10 Pro)

Mod yapan arkadaş muhtemelen lisans kısmını da crack veya KMS ile lisanslamıştır. Sana önerim bu tür modlanmış sistemleri kullanmaman olacaktır. Modu yapan kişinin ne niyette olduğunu bilemezsin. İçerisine virüs eklemişse bunu tespit edemezsin.
Microsoft'un sitesinden orijinal sürüm ISO dosyasını indirip yapmanı öneririm. Belki onun belirttiği kadar RAM tüketimini 1.2GB'a düşüremezsin ancak güvenlik konusunda sıkıntı yaşamazsın. Benim sistemim kendi ayarlamalarımla 1.5GB boşta RAM tüketimi yapıyor. Biraz uğraşla sen de tüketimi en aza indirebilirsin.
Arkaplanda NOD32 aktif olmasına rağmen bu şekilde.
1604995457615.png

Son düzenleme:
Gündelik ve kişisel kullanım için tavsiye etmem ama diyorsanız ki ben bunda alışveriş yapmam, ticari sırlarını saklamam. O zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza virüs girdiyse iki şeyden korkarsınız birisi bilgisayarın zarar görmesi, ikincisi verilerin çalınması. Bu iki riski göze alıyorsanız indirebilirsiniz

Mod yapan arkadaş muhtemelen lisans kısmını da crack veya KMS ile lisanslamıştır. Sana önerim bu tür modlanmış sistemleri kullanmaman olacaktır. Modu yapan kişinin ne niyette olduğunu bilemezsin. İçerisine virüs eklemişse bunu tespit edemezsin.
Microsoft'un sitesinden orijinal sürüm ISO dosyasını indirip yapmanı öneririm. Belki onun belirttiği kadar RAM tüketimini 1.2 GB'a düşüremezsin ancak güvenlik konusunda sıkıntı yaşamazsın. Benim sistemim kendi ayarlamalarımla 1.5GB boşta RAM tüketimi yapıyor. Biraz uğraşla sen de tüketimi en aza indirebilirsin.
Arkaplanda nod32 aktif olmasına rağmen bu şekilde.
Eki Görüntüle 732592

NT Lite duzenlemeyi bilmiyorum netdeki videolari izleyip kendi isletim sistemimi modlayacagim tsk.
Gündelik ve kişisel kullanım için tavsiye etmem ama diyorsanız ki ben bunda alışveriş yapmam, ticari sırlarını saklamam. O zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza virüs girdiyse iki şeyden korkarsınız birisi bilgisayarın zarar görmesi, ikincisi verilerin çalınması. Bu iki riski göze alıyorsanız indirebilirsiniz.

Is amacli PC kullanmiyorum oyun ve nette geziniyorum sadece dediginiz gibi bunun sorun olacagini sanmam.

Geri
Yukarı